Vodič VZV /m/w/d/ vo výrobe s automobilovými súčiastkami. Vhodné aj pre páry.

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Weißensee, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14,5 EUR/hod.1650-2000 €/Netto mesiac - ubytovanie 250€ + príplatky za nočnú zmenu 25% , za nedeľu 50% , za sviatok 100% .
  • Termín nástupu: priebežne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu vytvárajme mobilitu budúcnosti.
• Nakladanie vykladanie kamiónov .
• Dokladanie tovaru na VZV do skladu .
• Zásobovanie tovaru do výroby .

Pracuje sa na 4 zmenu prevádzku / ranná ,poobedná , nočná /
• Garancia pracovnej doby na cely mesiac 151,67 hodín .
• Býva sa v hoteli po 2 na izbe za 250 € osoba -/mesiac/
• Stravu si zabezpečuje každý sám ľubovoľne .
• Do prace sa dochádza +-10 km s ubytovania.
• Vyplácanie záloh po týždni
• Budete môcť používať aplikáciu Mein Randstad app pre kontrolu dochádzky , zálohy a dovolenky.
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vlastne auto podmienkou slúži na dopravu do prace, nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava
• Samostatnosť

•Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis + foto tvare a rezervujte si pracovne miesto .
•Kontaktujte nás v pracovnú dobu od Pondelka do Piatku od 08.00 -17.00 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

•Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

•Preukaz na vysokozdvižný vozík

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov