Skladový operátor/ka s drobnou elektronikou- vhodné aj pre páry. Nástup ihneď. Bez nemeckého jazyka

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sömmerda, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 EUR/hod.1820 € brutto -2400 € brutto (plat v čistom 1340€- 1680€ )
  • Termín nástupu: priebezne
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa špecializuje na opravy mobilov platobných terminálov a notebookov .
• Balenie a vybaľovanie drobnej elektroniky
• Inštalácia softwaru a test
• Drobné opravy
• Testovanie
• Možnosť nadčasov (podľa dohody )
• Ľahká práca
• Možnosť prace aj v sede .
• Len ranná smena (07.00-16.00)- (08.00-17.00)
• Možnosť nadčasov sobota 5 hodín

• Ubytovanie zabezpečene v komplet zariadenom 5 izbovom byte +
Wifi a parkovisko v cene a je rozdelený po 2 na izbe a ma
spoločne priestory kde sú 3 toalety , 3 umývadla , 2 sprchovacie kúty a 1
komplet zariadená spoločná kuchyňa cena za osobu 250 €
• Možnosť bezplatného online kurzu Nemeckého jazyka.
• Do prace sa dochádza 30 km s ubytovania ( Weimar)
• Po čase možnosť vlastného bytu v okolí pracoviska
• Nemecká pracovná zmluva
• Príspevok na dovolenku a Vianoce po skúšobnej dobe po pol roku
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Možnosť brigády do septembra
• Možnosť zvýšenia mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Servisne stredisko.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vlastne auto podmienkou slúži na dopravu do prace .( 30km)
Nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava .

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov