Operátor/ka vo výrobe keksíkov. Vhodné aj pre páry. Bez nemeckého jazyka.

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kahla, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 200 EUR/mesiac12,00 € -13,30€ hod brutto + príplatky za nočnú zmenu 25% , za nedeľu 50% , za sviatok 100% .
  • Termín nástupu: 30.05.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha stroja
• Práca za pásom
• Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke
• Ľahká práca zameraná na kvalitu výrobku
• Manipulácia s výrobkami
• Kontrola kvality výrobkov

• Býva sa v 3 izbovom byte po 2 na izbe za 250 € osoba -/mesiac/
• Byt je komplet zariadený + wifi .
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis + foto tvare .
Vlastne auto podmienkou slúži na dopravu do prace
Nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba keksíkov .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov