Kontrolór/ka/kvality. Nemecko - vhodné aj pre páry. Bez nemeckého jazyka. :)

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Erfurt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 962 - 2 438 EUR/hod.12 € hod brutto po 6 týždňoch 13,46 € brutto + príplatky za nočnú zmenu 25% , za nedeľu 50% , za sviatok 100% .
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripojte sa k svetovému dodávateľovi v oblasti automotive a spolu výtvarajme mobilitu budúcnosti.
• Pracujete v 3 zmennej prevádzke
• Ľahká práca zameraná na kvalitu výrobku.
• Manipulácia s výrobkami
• Kontrola kvality výrobkov

•Ubytovanie zabezpečene v rodinnom dome 300 € osoba -/mesiac/
• Býva sa v 5 izbovom 2poschodovom rodinnom dome po 2 na izbe .
• Dom je komplet zariadený + wifi .
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Nemecká pracovná zmluva.
• Príspevok na dovolenku a Vianoce po skušobnej dobe pol roka
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy
• Ak ovládate nemecky jazyk a budete ochotný pracovníkom prekladať a
pomáhať v práci tak dostanete mesačný bonus v hodnote 500 eur k
výplate.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis + foto tvare .
Prijímame pracovníkov len zaočkovaných .
Vlastne auto podmienkou slúži na dopravu do prace .( 26km)
Nakoľko v danej lokalite nepremáva kyvadlová doprava .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

• V prípade záujmu nás kontaktujte na dole uvedenom telefónom čísle a dohodnite si termín a rezerváciu nástupu v pracovných dňoch od 08.00 -17.00.

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov