Skladový operátor/ operátorka (DHL) Nemecko Vhodné aj pre páry . Nástup ihneď .Bez Nemeckého jazyka.

Randstad Deutschland GmbH & Co.KG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Erfurt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12,5 EUR/hod.12,50 Eur /hod brutto + príplatky 50% nedeľa , 100% sviatok .Možnosť aj nadčasov .Po zapracovaní možnosť aj nočných zmien za príplatok 25%.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov (ženy, muži, páry), ktorí budú pracovať s
rôznymi balíkmi v DHL sklade.
Náplňou práce je vykladanie balíkov na triediacu linku podľa
objednávky, následné triedenie a príprava balíkov na expedíciu.
Pracuje sa na 3 zmeny.
Práca spočíva na nakladaní a vykladaní balíkov.

• Ubytovanie zabezpečene v hoteli 300 € osoba -/mesiac/
• Raňajky sú v cene ubytovania zdarma na hoteli.
• Možnosť stravovania sa v podnikovej kantíne .
• Cena za obed do 4 €.
• Ubytovanie sa hradí až s prvej výplaty.
• Zabezpečujeme bezplatnú cestu s hotela do zamestnania a späť
• Nemecká pracovná zmluva.
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Prihlásenie na príslušných úradov v Nemecku
• Vyplácanie záloh
• Dlhodobé zamestnanie
• Možnosť zvýšenia mzdy

Informácie o výberovom konaní

Prijímame pracovníkov len zaočkovaných .
Počas Vianočných sviatkov môžete ísť
domou a potom sa vrátiť naspäť.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poštové služby a služby kuriérov

Poštové služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nájdite atraktívne pracovné miesta v oblasti Erfurtu v obchode, logistike, priemyselnej výrobe alebo potravinárstve. Či už ste šikovný pracovník alebo asistent, máme ten správny kontakt. Sme vaším spoľahlivým kontaktom pre všetky obchodné kvalifikácie, ako aj v oblasti služieb zákazníkom (inbound, outbound alebo back office).

U nás máte všetky dvere otvorené. Príďte aj bez registrácie a dozviete sa viac o našich atraktívnych pracovných ponukách. Navštívte nás, tešíme sa na vás!

Vaša pobočka Randstad v Erfurte

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Randstad Deutschland GmbH & Co. KG
Tel.: +4915254506518
E-mail: poslať životopis