Personál zmenovej prevádzky v oddelení skladu a expedície (m/ž/d)

Randstad Austria GmbH

  • Miesto práce: Enzersdorf an der Fischa, Niederösterreich, Austria
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 868,1 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponor sa do fascinujúceho sveta e-commerce a maloobchodnej logistiky a staň sa súčasťou nášho motivovaného tímu ako zamestnanec/kyňa skladu a expedície v našej rakúskej prevádzke zo sídlom v Enzersdorf an der Fischa.

Náplňou tvojej práce bude
• Balenie tovaru na expedíciu
• Vychystávanie
• Paletovanie
• Spracovanie pohybov tovaru v systéme SAP prostredníctvom rezervácií prijatého a odoslaného tovaru
• Riadenie vysokozdvižného vidlicového vozíka a vychystávanie podľa dodacieho listu

Čo od teba očakávame
• Nemecký jazyk slovom a písmom (minimálne na úrovni A1)
• Časová flexibilita – flexibilný model zmien a pracovnej doby (Po – Pia od 06:00 do 22:00 + So od 06:00 do 14:00)
• Manipulácia so širokou škálou výrobkov a citlivým tovarom
• Technické znalosti výhodou
• Presnosť a sústredená práca
• Tímový duch, vytrvalosť a odolnosť voči stresu
• Vodičský preukaz na VZV výhodou
• Požaduje sa vodičský preukaz a osobné vozidlo

Čo ti ponúkame
• Rozmanitá a samostatná práca v medzinárodnom koncerne s možnosťami aktívne prispievať k rozvoju spoločnosti
• Príjemná a otvorená pracovná atmosféra v kolegiálnom prostredí
• Individuálne ponuky kvalifikácie a ďalšie vzdelávacie opatrenia
• Minimálna mesačná mzda podľa kolektívnej zmluvy vo výške 1 868,10 € brutto.

Zaujali sme ťa?
Tešíme sa na tvoju e-mailovú žiadosť o zamestnanie spolu s fotografiou a najskorším možným termínom nástupu na adrese [email protected]
Všetky informácie nájdeš aj na našej webovej stránke www.randstad.at.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hýbeme svetom!

Arvato Supply Chain Solutions je súčasťou spoločnosti Bertelsmann. Spájame výhody globálne pôsobiaceho koncernu so spoľahlivosťou rodinného podniku. Našich 15 000 zamestnancov a zamestnankýň vo viac ako 20 krajinách využíva množstvo výhod a rozvojových programov, zatiaľ čo naši zákazníci profitujú z našej vášne pre logistiku a e-commerce.

V oblastiach telekomunikácií, vyspelých technológií, zábavy, riadenia podnikových informácií, zdravotnej starostlivosti, spotrebných výrobkov a vydavateľskej činnosti spolupracuje každý partner so špecialistom vo svojom odvetví. S využitím najnovších digitálnych technológií spoločnosť Arvato vyvíja, prevádzkuje a optimalizuje komplexné globálne dodávateľské reťazce a platformy elektronického obchodu a stáva sa tak strategickým partnerom pre rast svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo.