Pridať inzerát

Práca pre elektrikára v Nemecku

RAN Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 - 20 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ťahanie kabeláže
• montáž zásuviek
• montáž a výmena svetiel
• montáž snímačov
• rôzne elektrikárske práce na stavbách alebo industriálna elektrina

• pravidelné úhrady faktúr
• zabezpečené ubytovanie
• stabilnú prácu počas celého roka
• kariérny rast
• prácu v interiéroch
• dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3-4 týždne sa robí 1 týždeň voľno.

Pracovná doba je od Po-Pia po dohode aj soboty 10-12 hodín denne.

Práca je na živnosť.

Finančné ohodnotenie podľa znalosti, kvalifikácie a skúsenosti daného uchádzača sa navyšuje.
• samostatný elektrikár bez nemčiny 18€/hod na začiatok
• samostatný elektrikár s nemčinou 20€/hod na začiatok

Miesto výkonu práce: Nemecko (Presne miesto záleží od momentálnych zákaziek)

Hľadáme na dlhodobé zákazky do NEMECKA šikovných, samostatných a spoľahlivých ELEKTRIKÁROV
Ponuka práce je pre jednotlivcov ale aj partie elektrikárov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• NEMECKÝ JAZYK NA ÚROVNI DOHOVORENIA SA (MINIMÁLNE JEDEN Z DVOJICE)!
• znalosť práce vo svojom odbore
• Čítanie z technických výkresov
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci

Ponúkame Vám precízne služby v oblasti vedenia a spracovania jednoduchého a podvojného účtovníctva pre mikro, malé, stredné podniky a podnikateľov, taktiež Vám ponúkame kompletný návrh a design na mieru pre vašu webovú stránku a tiež kompletný servis počítačov a notebookov. A ponúkame aj prácu v zahraničí pre elektrikárov.