Pridať inzerát

Špecialista kvality (kvalita potravín)

RAJO a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Studená, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda minimálne 1100€ (v závislosti od skúseností) + mesačné prémie do výšky 18%
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa v spoločnosti, ktorá stojí na pevných základoch. Hľadáme kolegu, ktorý bude súčasťou ,,kvalitného" tímu pre najlepšie mliečne produkty.

Úlohy špeciálne pre teba:
- Spracovávanie dokumentácie a administratívy súvisiacej s činnosťou oddelenia kvality
- Evidencia a spracovanie dochádzky oddelenia
- Príprava reportov a analýz
- Podpora pri práci s riadiacou dokumentáciou
- Zabezpečenie objednávok a fakturácií
- Riadenie procesu reklamácií - evidencia, štatistika, opatrenia
- Komunikácia so zákazníkom
- Podpora vedúceho oddelenia

- stabilné zamestnanie v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou
- mesačné prémie do výšky 18%
- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Multisport karta
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- odmena za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- ubytovanie
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom , ktorí sa rozhodnú reagovať na hľadanú pozíciu. Na základe primárnych požiadaviek budeme telefonicky kontaktovať vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

potravinárstvo, chémia
3

Radi medzi sebou privítame kolegu, ktorý:
- má odborné znalosti, ktoré by rád aj naďalej prehlboval a rozvíjal sa
- je pracovitý a organizačne zdatný
- správna komunikácia a schopnosť pracovať v tíme kolegov je pre neho samozrejmosť

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG, je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava