Pridať inzerát

Referent prevádzky dopravy

RAJO a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Studená 35, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacmesačné prémie do max. výšky 15%, 13. a 14. mzda
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prepravy tovaru k zákazníkovi v požadovanom množstve, sortimente a čase
- zaistenie suroviny a materiálu pre potreby spoločnosti
- spracovávanie rôznych reportov a hodnotení
- vypracovanie podkladov pre expedíciu (prepravné trasy)
- evidencia a kontrola faktúr
- kontrola dodávok, práce vodičov, pracovných postupov
- ďalšie pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného

- 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
- pre mimobratislavských kandidátov možnosť poskytnutia bezplatného ubytovania
- náborový príspevok
- Multisport karta
- príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevky pri rôznych pracovných alebo životných jubileách
- príspevok za darcovstvo krvi
- príspevok na nákup zvýhodnených výrobkov spoločnosti
- kultúrne, spoločenské, športové akcie a teambuildingy
+ ďalšie benefity podľa platnej KZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

Logistika, doprava
2

- analytické a logické myslenie
- organizačné schopnosti
- flexibilné reakcie
- komunikatívnosť a samostatnosť

RAJO a. s - člen skupiny Meggle AG je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné aj inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku "rajo".

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAJO a.s.
Studená 35
823 55 Bratislava