Pridať inzerát

Pracovník výstavby optických telekomunikačných sietí

RAINSIDE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacZverejňujeme minimálnu úroveň mzdy na danej pozícii. Základná mzda je od úrovne 1600,- EUR/mesiac, ale finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta a je preto predmetom individuálnej dohody. Na pozícii je garantovaný aj 13. plat.
  • Termín nástupu: Termín nástupu je predmetom dohody.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s výstavbou a údržbou optických telekomunikačných sietí a s riadením viacerých projektov súbežne? Ak áno, máme pre Vás zaujímavú pracovnú príležitosť na našom oddelení výstavby elektronických komunikačných sietí.

Hľadáme kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- plánovanie harmonogramu stavebných prác
- nahlasovanie rozkopávkových povolení a komunikácia s príslušnými úradmi
- vykonávanie obhliadok na miestach budúcich stavieb
- komunikácia s dodávateľmi výkopových a stavebných prác
- dohliadanie na priebeh líniových stavieb
- koordinácia prác s klientami a developermi
- komunikácia a spolupráca s kolegami z technického oddelenia
- pomoc pri dokumentácii nových stavieb

- 13. plat
- Priestor na sebarealizáciu pri zaujímavých projektoch
- Osobný prístup a priateľská atmosféra
- Podpora vzdelávania sa a rastu
- Možnosť práce z domova
- Firemné akcie
- Zľava na produkty našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné alebo telekomunikačné zameranie je výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Pracovitosť
- Iniciatíva pri riešení problémov
- Manuálna zručnosť
- Schopnosť improvizovať a hľadať riešenia

Sme etablovaná spoločnosť na slovenskom telekomunikačnom trhu s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania komplexných riešení ako napríklad garantované internetové pripojenia, prepojenie firemných pobočiek, VPN a IT bezpečnosť, IPTV, VoIP hlasové, cloudové alebo hostingové služby.

Jednou z našich výhod je naša vlastná optická telekomunikačná sieť, ktorá nám umožňuje poskytovať najmodernejšie služby s vysokou úrovňou kvality, spolahlivosti a bezpečnosti. Našu optickú sieť budujeme už roky a každoročne ju rozširujeme a zväčšujeme tak náš dosah.

RAINSIDE s.r.o. predstavuje vhodnú alternatívu ku tradičným telekomunikačným operátorom pre klientov, ktorí dokážu oceniť osobný a ľudský prístup, vyžadujú riešenia navrhnuté na mieru a hľadajú dlhodobého a spoľahlivého partnera. Medzi našich verných klientov patria veľké spoločnosti, developeri, malí a strední podnikatelia, ale aj domácnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov