Pridať inzerát

Prevádzkar vozňového hospodárstva - železničná doprava

Railtrans International, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.400 EUR brutto + motivačná zložka v závislosti od preukázateľnej praxe kandidáta vyplácaná mesačne +13. plat podľa mzdového poriadku spoločnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť RAILTRANS WAGON, s.r.o. patriacu do nášho holdingu. Náplň práce bude nasledovná:
- komplexné vedenie agendy vozňového parku
- riadenie a kontrola systému údržby
- komunikácia s príslušnými štátnymi orgánmi
- vedenie evidencie a vystavovanie dokladov podľa príslušných zmlúv
- komunikácia s opravovňami, dodávateľmi, zákazníkmi, železničnými podnikmi
- kontrola nákladov a príprava podkladov pre cenotvorbu a fakturáciu
- riešenie reklamácii v súvislosti so správou vozňového parku
- riadenie a správa vozňového parku (nákladné železničné vozne),
- kontrola technického stavu vozňov (plnenie podľa legislatívnych podmienok)
- zabezpečenie, odovzdávanie a preberanie vozňov do/z opravovne
- preberanie novovyrobených vozňov od výrobcov
- preberanie vozňov iných držiteľov do nájmu

- priateľský a nápomocný tím spolupracovníkov, príjemné pracovné prostredie (nie open-space)
- možnosť odborného a osobnostného rozvoja
- jazykové kurzy na pracovisku plne hradené firmou - angličtina, nemčina
- notebook, mobil s paušálom aj na súkromné účely
- karta MultiSport, darčekové poukážky
- zabezpečený pitný režim na pracovisku (káva, čaj, minerálky)
- odmena za úspešné odporučenie kandidáta na obsadzovanú pozíciu
- firemné zľavy
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- firemné spoločenské a športové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, železničná doprava

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- technické a procesné znalosti z oblasti opráv a údržby železničných vozňov - podmienkou
- zodpovedný, dôsledný a systematický prístup k práci
- tímový hráč

Sme úspešná, moderná a rýchlorastúca spoločnosť, ktorá poskytuje dopravné služby na železničných dráhach a prenajíma železničné vozne. Naša spoločnosť sa umiestnila na 3. mieste súťaže výročných cien Trend 2016 za mimoriadne podnikateľské výsledky a v roku 2018 sa RTI stalo najväčším špeditérom dreva na Slovensku. RTI sa v ankete Najzamestnávateľ 2019, ktorú každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia umiestnila na 4. mieste medzi zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika. Nesmierne si ceníme, že sme boli zaradení medzi top spoločnosti, pre ktoré by chceli uchádzači pracovať.
Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.railtrans.eu.
Sledujte nás na sociálnej sieti LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/rai...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov