Pridať inzerát

Vodič autobusu

RailJOB s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 120 EUR/mesiacpriemerná mesačná mzda cca 1400 EUR mzdové ohodnotenie sa odvíja od pracovných skúseností a individuálneho výkonu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava osôb v rámci verejnej osobnej dopravy
- riadenie a obsluha autobusu
- zastavovanie autobusu na určených zastávkach v súlade s platným cestovným poriadkom
- zabezpečenie čo najvyššej bezpečnosti prepravovaných cestujúcich
- práca s finančnou hotovosťou, obsluha elektronickej pokladne a vydávanie cestovných lístkov cestujúcim
- obsluha klimatizácie, kúrenia a osvetlenia v autobuse
- udržiavanie čistoty a poriadku v autobuse

- stabilná a dynamická spoločnosť
- možnosť odborne rásť formou nadštandardných školení
- pravidelné mzdové ohodnotenie ako aj odmeny za iniciatívny prístup k práci
- bezplatné ubytovanie v tzv. nocovniach
- nadštandardný sociálny program

Kandidát, ktorý prejaví záujem a spĺňa kvalifikačné predpoklady na danú pracovnú pozíciu bude kontaktovaný za účelom poskytnutia bližších informácii.
t. kontakt +421 945 500 008

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Poskytovanie služieb v oblasti prepravy osôb v prímestskej doprave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

Prax na pozícii/v oblasti

osobnej dopravy

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz sk. "D" a kvalifikačná karta vodiča podmienkou
- vyhovujúci zdravotný stav a psychologická spôsobilosť
- dobré orientačné schopnosti
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, operatívne riešenie krízových situácii a ich správne vyhodnotenie
- časová flexibilita - nepravidelný rozsah práce
- práca vhodná aj pre ženy
- preukázanie občianskej a dopravnej bezúhonnosti výpisom z registra trestov a karty vodiča

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.