Pridať inzerát

Obchodný referent s komunikáciou v maďarskom jazyku

RailJOB s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, 13.plat vyplácaný podľa interných predpisov spoločnosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre samostatných, spoľahlivých, zodpovedných kandidátov s komunikačnými zručnosťami a s plynulou znalosťou maďarského jazyka, ktorí cítia potrebu osobného rozvoja predstavujeme pracovnú pozíciu s nasledovnou pracovnou činnosťou:
- komunikácia s klientom a dopravcami v cudzom jazyku
- spolupráca s obchodnými manažérmi pri realizácii prepravy zákazky,
- dozor nad bezproblémovým priebehom zákazky, prípadne riešenie
vzniknutých problémov počas priebehu prepravy
- podanie komplexných informácii dispečingu spoločnosti o nových
realizovaných zákazkách a ich plynulého priebehu prepravy
- príprava s spracovanie podkladov jednotlivých prepráv podľa potreby
ako aj vykonávanie iných činností podľa pokynov nadriadených

- zaškolenie nových zamestnancov pre danú pozíciu
- výučba cudzieho jazyka priamo v spoločnosti, ktorá je hradená zamestnávateľom
- možnosť kariérneho postupu
- športové a spoločenské aktivity
- sociálny program
- technické vybavenie (notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely)
- práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti s príjemným pracovným prostredím

Kandidáti, ktorí prejavia záujem a budú spĺňať kvalifikačné predpoklady na danú pracovnú pozíciu budú kontaktovaní za účelom poskytnutia bližších informácií.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Stabilná medzinárodná spoločnosť poskytujúca dopravné služby v železničnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, doprava, ekonomika

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívne myslenie
- znalosť maďarského jazyka na komunikačnej úrovni je podmienkou, znalosť ďalších cudzích jazykov je vítaná
- komunikatívne zručnosti, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť a orientácia na cieľ
- práca s PC (Word, Excel, ....) a inými informačnými technológiami

Spoločnosť RailJOB s. r. o. je prvá personálna spoločnosť profesne a odborne orientovaná najmä na železničný sektor, ale tiež na výber a vyhľadávanie vhodných kandidátov aj pre iné pracovné zamerania.