Pridať inzerát

Windows a Linux Administrator/ ka (m/w/d)

Raiffeisen Informatik SK s.r.o.

  • Miesto práce: Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiaczakladná mzda min od 1500 EUR- záleží od skúsenosti kandidáta, +Q odmeny, neaktívna pohotovosť 1,20 EUR/hod

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia, plánovanie a konfigurácia systémovej infraštruktúry systému najmä Windows (Windows Server 2012, 2012R2, 2016, 2019 a Active Directory)
Podpora tvorby, úprava skriptov na automatizáciu pracovných procesov
Vulnerability management – oprava bezpečnostných chýb systémov na základe reportov
Implementácia požiadaviek na základe Change managementu
Spracovanie problémov a incidentov v prostredí Windows servrov
Windows L2/L3 support
pracovná pohotovosť
Účasť na projektoch
Tvorba a priebežná aktualizácia operačnej a systémovej dokumentácie

zázemie v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
možnosť ďalšieho rozvoja a vzdelávania
možnosť využitia cudzích jazykov v každodennej komunikácii
homeoffice
počas Covid 19 100% homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Niekoľkoročné skúsenosti so správou systému Windows Server
znalosť služby Active Directory
znalosť skriptovacieho jazyka (PowerShell, Python atď.) vítaná
Znalosti o virtualizácii serverových systémov
Skúsenosti s VMware ESXi a Hyper-V
Skúsenosti s klastrami Windows
Skúsenosti s komponentmi Windows System Center
Znalosti ITIL a certifikácie Windows sú výhodou
skúsenosti s prácou v prostredi WSUS a patching
základné znalosti Linux
skúsenosti s SCCM výhodou
monitoring SCOM výhodou
GPO configuration výhodou
MS Defender for endpoint výhodou
Schopnosť pracovať v tíme
vysoká ochota učiť sa

Spoločnosť je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Pôsobí v oblastiach

dátových centier
integrovaných aplikáciách
Central Service Desk
IT - Consulting

www.r-it.at

Vaše osobné údaje sú spracovávané a likvidované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov 18/2018. Zásady a smernicu o ochrane osobných údajov nájdete na: https://raiffeiseninformatik.sk/gdpr/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Szimethova
E-mail: poslať životopis