Pridať inzerát

Aplikačný špecialista IT systémov

Raiffeisen Informatik SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacminimálne od 1300 brutto + Q odmeny + preplatené pohotovosti, záleží od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s administráciou systémov postavených na Windows / Linux?
Pojmy ako Active Directory, GPO, DNS, Firewall, patchovanie, routing, Vsphere, Oracle, security Ti nie sú cudzie? Máš záujem sa ich naučiť?
Baví ťa analýza, riešenie problémov a dokumentácia vykonaných zmien?
Máš rád nové výzvy a projekty v oblasti bankového sektora ?
Našim primárnym cieľom je bezpečnosť a stabilita zákazníckych systémov.
Tvoj čas venuješ tomu, čo ťa baví - Windows, Linux, Databázy, bezpečnosť a iné.

Predpoklady:
- praktická skúsenosť s administráciou Windows a OS Linux systémov RHEL a iné
- monitorovacie nástroje -Icinga, OEM, BSM
- ticketový systém
- riešenie náročnejších problémov s 3rd. líniou
- inštalácia aplikácii v spolupráci so zákazníkom
- security témy
- server/klient riešenie problémov

práca v medzinárodnej spoločnosti
možnosť ďalšieho profesijneho rozvoja a vzdelávania
jazykové kurzy hradené spoločnosťou
stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, žiadne zrážky zo mzdy
home office 4krát do mesiaca

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Nitra .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý

flexibilný, tímový hráč
znalosť AJ/NJ na komunikatívnej úrovni (každodenná komunikácia v AJ)
IT znalosti a skúsenosti v UNIX/LINUX prostredí

Spoločnosť je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Pôsobí v oblastiach

dátových centier
integrovaných aplikáciách
Central Service Desk
IT - Consulting

www.r-it.at

Vaše osobné údaje sú spracovávané a likvidované v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákona o ochrane osobných údajov 18/2018. Zásady a smernicu o ochrane osobných údajov nájdete na: http://www.raiffeiseninformatik.sk/sk/spolocnost/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozamocká 104
949 05 Nitra