Pridať inzerát

Čašník/servírka

Radovan Krčula

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacplus variabilná zložka
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Gastronómii a baví ťa práca s ľuďmi ? Tak potom hľadáme práve teba ! Do reštaurácie v centre mesta prijmeme do nášho kolektívu čašníka/servírku, ktorým otázky a požiadavky od zákazníkov nerobia žiadne vrásky na čele.
Hlavnou náplňou tvojej práce bude :
- obsluha hostí
- prijímanie objednávok
- servírovanie nápojov a jedál
- práca s pokladňou

Ponúkaný plat na TPP 1000,-€ - 1200,-€/brutto + variabilná zložka.
Práca na dohodu/brigáda 5,-€ hod./netto.
Práca v mladom kolektíve. Možnosť profesijného rastu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje sieť reštaurácií meGusta.
www.ceska-hospoda.sk, www.pasazmt.sk, www.cafepasaz.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov