Pridať inzerát

Disponent prepravy

RadkaNET, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 93, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 4 000 EUR/mesiacplat počas skúšobnej doby : 850€ fix , po skončení skúšobnej doby 850€ + provízie z vami vyprodukovaného zisku. Každý rok zvyšovanie platu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie tuzemskej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy. Telefonická a mailová komunikácia so zákazníkom a dopravcom /tuzemsko aj zahraničie/
• Vystavovanie objednávok na prepravu
• Prehľad a kontrola týždenných obratov
• Kontrola úhrad faktúr po splatnosti za vykonané prepravy
• Zodpovednosť za profitabilitu jednotlivých prepráv
• Dojednanie podmienok s dopravcami
• Vystavenie objednávky na dopravcu
• Vedenie evidencie prepráv
• Monitorovanie pohybu zásielok a aktuálneho stavu prepravy
• Práca s dopravnými databázami

Po skončení skúšobnej doby možný príležitostný homeoffice.
Parkovanie pred firmou zdarma.
Mobil aj na súkromné účely.
Príspevky na dovolenky až do výšky 10 000 eur.
MULTISPORT karta
Nápoje zdarma /káva, čaj, minerálky/

Znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou. VEĽMI VÝHODNÉ prémiové ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

disponent prepravy / dispečer /zasielateľstvo

Počet rokov praxe

1

- komunikácia (jednanie s ľuďmi),
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
- analyzovanie a riešenie problémov,
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- zodpovednosť
- práca s PC

Spoločnosť RadkaNET s.r.o. sa už 15 rokov zaoberá zabezpečovaním komplexnej prepravy.
Dopravné služby poskytujeme exportne aj importne v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej cestnej nákladnej dopravy a nadrozmernej dopravy. Realizujeme prepravy rôzneho druhu tovaru, váhy a objemu, od 0 do 24 ton, celokamionovo, v prípade požiadavky jednosmerne spôsobom vyťažovania, pri menších zásielkach formou prikládok.
Našou úlohou je prepraviť tovar bezpečne, v správnom čase, na správne miesto, v požadovanej kvalite a za zodpovedajúcu cenu.
Naša spoločnosť si vďaka svojmu širokému portfoliu služieb, dlhoročnej pôsobnosti a bohatým skúsenostiam vybudovala stabilné a pevné miesto na dopravnom – špedičnom trhu. Má prehľad o situácii v doprave a dokáže veľmi promtne reagovať na požiadavky klienta a pri zabezpečovaní prepráv mu poskytnúť optimálne riešenia prepravných, cenových a relačných podmienok.
Všetky informácie týkajúce sa našej spoločnosti a poskytovania dopravných služieb nájdete na našej stránke : trans.radkanet.eu .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov