Pridať inzerát

Full-remote Java programátor

radixal s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3 000 - 7 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na dlouhodobou spolupráci hledáme německy hovořící vývojáře
- Java
- C# (.NET)
- JavaScript

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dynamický profesní růst v týmu špičkových odborníků.
Homeoffice - časová flexibilita, svoboda.
Rychlé a flexibilní jednání.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

3+ rok praxe profesionálního vývoje SW
Zodpovědnost, samostatnost.
Ochota učit se a pracovat.

radixal s.r.o. je softwarehouse zaměřený na vývoj zakázkového software pro korporátní zákazníky. Pracujeme pro firmy jako je Srovnejto, ePojištění, DHL, RegioJet, Raiffeisenbank, Globus, Schneider Electric a další, vyvíjíme webové aplikace i samořiditelné vlaky. Všichni pracujeme full-remote, z domova. Máme zvládnuté řízení remote týmů, sdílení know-how, online setkávání, zaškolení.