Pridať inzerát

Redaktor/ moderátor

Rádio LUMEN, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/mesiacPráca urobená nad dohodnutý základný rámec bude zaplatená navyše. Motivačné hodnotenie + 2% z hrubej mzdy, odmeny za nápaditosť, šikovnosť.
  • Termín nástupu: 2.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a spracovávanie tém do vysielania
- nahrávanie a spracovanie reportáží a príspevkov do spravodajstva a prúdového vysielania
- práca s agentúrnym spravodajským servisom
- príprava a vysielanie vybraných relácií a formátov

- práca v profesionálnom kolektíve
- osobnostný rast
- výkonové ohodnotenie

V prípade záujmu zašlite štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom a ukážkovými nahrávkami na adresu: [email protected] a [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Sound forge alebo iný strihací program - Základy

Vodičský preukaz

B

- vysokoškolské štúdium v odbore alebo aktívna novinárska prax vítaná
- všeobecný spoločensko-politický prehľad
- prehľad v cirkevnom dianí
- ovládanie spisovnej slovenčiny na profesionálnej úrovni
- mikrofonický hlas
- bezchybná výslovnosť

súkromné komerčné Rádio

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov