Pridať inzerát

Brúsič/ka - leštič/ka karbónových výrobkov

R&D Composite, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica-Orlové
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Možnosť zvýšenia mzdy po 3 mesiacoch
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať pre lokálnu, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví? Ste manuálne zručný / zručná? Perfekcionista s dôrazom na detail? Potom hľadáme práve Vás!

Spoločnosť R&D Composite s.r.o. prijme do svojho tímu zamestnanca na pracovnú pozíciu Brúsič/ka - leštič/ka karbónových výrobkov.

Náplň práce:
• Brúsenie kompozitných dielcov pre automotive a motosport pre zákazníkov Koenigsegg, Faurecia, Praga,...
• Vypĺňanie sprievodnej dokumentácie
• Plnenie výrobného plánu
• Tvorivá práca
• Kompletizačné práce
• Práca vhodná pre mužov aj ženy
• Práca na dve zmeny

- neustály rozvoj – ponúkame Vám možnosť realizovať sa
- účasť na školeniach
- práca pre spoločnosť, ktorá podniká v perspektívnom technologickom odvetví – stabilné pracovné uplatnenie
- 7,5 hod denná pracovná doba
- preplácanie nadčasov, osobné príplatky
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie s pružným pracovným časom,
- ponúkame teambuildingy a iné tímové akcie
- stravné lístky
- parkovanie v areáli spoločnosi zdarma

Profesijný životopis v slovenskom jazyku nám posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo na adresu R&D Composite s.r.o., Orlové 359, 01701 Považská Bystrica.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, splnenia požiadaviek na pracovnú pozíciu Vás budeme kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Ovládanie anglického jazyka výhodou (nie podmienkou)
Prax v lakovaní výhodou
Ochota pracovať nadčas
Nekonfliktné správanie
Zodpovednosť
Dochvíľnosť
Precíznosť

Životopis v slovenskom jazyku nám posielajte na túto emailovú adresu: kslavikova@radcomposite.sk Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať a informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. V prípade, že od nás neobdržíte do 10 dní od zaslania životopisu pozvanie na pohovor, znamená to, že sme vás do prvého kola výberového konania nevybrali.
Viac informácii nájdete na webstránke spoločnosti: www.radcomposite.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Orlové 359
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Sláviková
E-mail: poslať životopis