Pridať inzerát

Obsluha v reštaurácii s ponukou hamburgerov

QUINSBORO®

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.+ príplatky + tringelty
  • Termín nástupu: podľa dohody s uchádzačom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery s prémiovou kvalitou, hľadáme milých, spolahlivých a usmievavých kolegov do obsluhy.

Prax v gastronómií nieje nutná, my Vás všetkému naučíme.

Nevyhnutná je však znalosť anglického jazyka, nakoľko mnoho z našich hostí sú turisti.

Čo Vás počas bežného pracovného dňa u nás čaká?
- vítanie hostí po príchode do reštaurácie
- byť ústretový a zdvorilý k zákazníkom
- schopnosť nadviazať rozhovor
- vytváranie príjemnej a priateľskej atmosféry
- príprava nápojov
- objednávanie na kase
- schopnosť rozpoznať potreby a požiadavky zákazníkov
- prinášať objednané jedla na stoly
- prihováranie sa hosťom pri odchode (zisťovanie spokojností hostí)
- starostlivosť o sedacú časť reštaurácie

PRACOVNÁ DOBA:
Hľadáme niekoho najmä na Trvalý pracovný pomer, kto by mohol pracovať 4 dni v týždni (2 dni práca / 2 dni voľno) kedykoľvek od Utorka do Nedele od 10:30-21:30h

MZDA pri TPP: 6,50€ / hod. + príplatky + tringelty

Ponúkame aj brigádu (5€/hod.)

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať.

- ZĽAVA 50% na konzum počas pracovnej doby
- ZĽAVA 20% na konzum mimo práce
- mimoriadne voľno počas Vianoc a Veľkej noci
- platený 1 deň voľna navyše pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe
- mladý kamarátsky kolektív
- v prípade nevyčerpania preplatenú dovolenku
- možnosť sa kariérne posunúť na vedúceho smeny

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov