Pridať inzerát

Práca v reštaurácií s ponukou hamburgerov

QUINSBORO®

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 - 8 EUR/hod.6,50€/hod. v skúšobnej dobe, prvé zvyšovanie po 3 mesiacoch, druhé zvyšovanie po 6 mesiacoch
  • Termín nástupu: podľa dohody s uchádzačom
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vyzerá bežný pracovný deň u nás?

1. OBSLUHA HOSTÍ:
• obsluha v anglickom jazyku je PODMIENKOU!
• komunikácia s hosťami, aktívne prihováranie sa hosťom, small talk
• prijímanie objednávok na pokladni
• príprava nápojov, čapovanie piva
• prezentácia menu
• upselling (zvyšovanie predaja)

2. PRÍPRAVÁ BURGROV A HRANOLIEK V KUCHYNI:
• práca za grilom
• obsluha fritézy
• kompletizácia hamburgerov
• práca s hovädzím mäsom
• upratovacie práce počas a po smene

Budete pripravovať poctivé ručne formované burge z prémiového hovädzieho mäsa, tenké hranolky krájané u nás z čerstvých zemiakov priamo z farmy, miešať vlastné omáčky a mnoho ďalšieho....

Za prvé 3 mesiace sa naučíte pracovať na všetkých pzíciach v našej reštaurácií. Aby práca u nás nebola stereotypná a jednotvárna. Naučíte sa obsluhovať hostí na pokladni, a taktiež budete vedieť pripraviť všetký burgre z našej ponuky.

MZDA:
• 6,50€ /hod. nástupná mzda
• zvyšovanie po 3. a 6. mesiaci
• po ukončení tréningu a zvládnutí všetkých pozícií mzda 8€ / hod.

KOHO HĽADÁME?
• niekoho, kto má zodpovedný prístup k práci a je dochvíľny/a
• rád / rada sa porozprávate s hosťami
• ste komunikatívny/a
• ideálne nefajčiar

Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom.

• príspevok 100€ / rok na oblečenie
• príspevok 50€ / rok na obuv
• ZĽAVA 70% na jedlo počas pracovnéj doby
• ZĽAVA 20% na konzum mimo práce
• platený 1 deň voľnana navyše pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe
• mladý kamarádsky kolektív
• narodeninový a meninový bonus 20€
• preplatenú dovolenku
• možnosť sa karierne posunúť na vedúceho smeny, neskôr na manažéra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov