Pridať inzerát

Práca v reštaurácii - príprava hamburgerov

QUINSBORO®

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,4 EUR/hod.+ príplatky + 50€ príspevok na stravu v hotovosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery, hľadáme rýchleho, spoľahlivého a pohodového kolegu do kuchyne.

Avšak prax v gastronómií nieje nutná, my Vás všetkému naučíme.

Čo Vás počas bežného dňa u nás čaká?
- spracovanie hovädzieho mäsa (mletie, váženie, formovanie)
- príprava domácich hranoliek (čistenie, krájanie zemiakov)
- krájanie zeleniny
- práca za grilom
- obsluha fritézy
- finálna kompletizácia hamburgerov
- upratovanie a starostlivosť o kuchynské vybavenie, počas a po smene
- zodpovedanie za presné dodržiavanie postupov, receptúr, kvalitu a množstva použítých surovín

PRACOVNÁ DOBA:
- v pondelok máme ZATVORENÉ
Hľadáme niekoho najmä na trvalý pracovný pomer, komu by vyhovovalo pracovať 4 dni v týždni kedykoľvek od Utorka do Nedele
- od 10:30-21:30h
- alebo od 8:00 - 16:30h, prípadne vieme časy skombinovať
- každý druhý víkend voľno

- príspevok 100€ / rok na oblečenie
- príspevok 50€ / rok na obuv
- ZĽAVA 70% na jedlo počas pracovnéj doby
- ZĽAVA 20% na konzum mimo práce
- mimoriadné voľno počas Vianoc a Veľkej noci
- platený 1 deň voľnana navyše pri narodení dieťaťa a pri vlastnej svadbe
- mladý kamarádsky kolektív
- preplatenú dovolenku
- možnosť sa karierne posunúť na vedúceho smeny, neskôr na manažéra

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov