Pridať inzerát

Obsluha v reštaurácií - BA I

QUINSBORO®

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ - alebo podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery s prémiovou kvalitou a rýchlou obsluhou, hľadáme milých, spolahlivých a usmievavých ľudí do obsluhy, ktorí sú profesionáli pri komunikácií so zákazníkom.

Prax v gastronómií nieje nutná, my Vás všetkému naučíme.

Jediné čo u nás potrebujete je chcieť a mať chuť pracovať, mať dobrú náladu a keď nemáte dobrú náladu, mať dobrú náladu :) byť rýchly hlavne počas obedov a večerí a čo je pre nás veľkou výhodou, nespúšťať úsmev z tváre počas celého dňa.

Nevyhnutná je však znalosť anglického jazyka na veľmi dobrej úrovni, nakoľko mnoho z našich hostí sú turisti.

Čo Vás počas bežného pracovného dňa u nás čaká?
- privítanie hostí po príchode do reštaurácie
- byť ústretový a zdvorilý k zýkazníkom
- schopnosť nadviazať rozhovor
- vytváranie príjemnej a priateľskej atmosféry
- príprava nápojov
- schopnosť rozpoznať potreby a požiadavky zákazníkov
- prinášať objednané jedla na stoly
- prihováranie sa hosťom pri odchode (zisťovanie spokojností hostí)
- starostlivosť o sedacú časť reštaurácie

PRACOVNÁ DOBA:
Hľadáme niekoho najmä na Trvalý pracovný pomer, ktorý by mohol pracovať 4 dni v týždni kedykoľvek od Pondeloka do Nedele od 10:30-21:30 (45 minút pauza na obed a 15 minút pauza pred večerou)

MZDA pri TPP: 1050€ / 160h / brutto.
- 900€ (základná zložka) / 160 hod. + 150€ variabilná zložka za dodržiavanie plánu smien a za kvalitne odvedenú prácu

Ponúkame aj prácu na dohodu, prípadne brigádu (5€/hod.)

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať.

- príspevok na stravovanie 40€ / mesiac (nedaní sa)
- príspevok na oblečenie 100€ / rok
- príspevok na obuv 50€ / rok
- zabezpečený pitný režim + káva
- ZĽAVA 50% na jedlo počas pracovnéj doby
- ZĽAVA 20% (mimo práce)
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov