Brigáda pre študentov v reštaurácií (obsluha + príprava jedál)

QUINSBORO®

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Obchodná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.v čistom + 30€ bonus / mesiac za dobre odvedenú prácu
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej reštaurácie QUINSBORO, ktorá je zameraná na hamburgery s prémiovou kvalitou, hľadáme rýchleho, spoľahlivého a pohodového kolegu.

Prax v gastronómií nieje nutná, my Vás všetkému naučíme.

Jediné čo u nás potrebujete je mať chuť pracovať, byť zodpovedný a spoľahlivý.

Čo vás počas bežného dňa u nás čaká?

1. OBSLUHA HOSTÍ PRI POKLADNI:
- obsluha v anglickom jazyku je PODMIENKOU!
- príjemná komunikácia s hosťami
- schopnosť nadviazať rozhovor s hosťami
- vytváranie príjemnej a priateľskej atmosféry
- príprava nápojov
- objednávanie pri pokladni
- roznos pripravených nápojov a jedál

2. PRÁCA V KUCHYNI:
- príprava omáčok
- práca za grilom
- obsluha fritézy
- kompletizácia hamburgerov
- upratovanie kuchyne počas a po smene

PRACOVNÁ DOBA:
- v pondelok máme ZATVORENÉ
- od Utorka do Nedele napr. 8:30-15:00h, alebo od 17:00-21:30h (prípadne si môžete dohodnúť 8 hodinovú, alebo celodennú smenu podľa rozvrhu v škole)

MZDA :
- 5€ / hod. v čistom ak odpracujete viac ako 60 hod. / mesiac + 30€ bonus za dobre odvedenú prácu
- 4,50€ / hod. v čistom ak odpracujete do 60 hod. mesiac

- zabezpečený pitný režim + káva
- ZĽAVA 40% na jedlo počas pracovnej doby
- ZĽAVA 20% (mimo práce)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

QUINSBORO - reštaurácia pre novú generáciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov