Pridať inzerát

Vodič medzinárodnej prepravy zvierat

Quick PAM, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda je počas 4 mesačnej skúšobnej doby, potom je zvýšenie mzdy na 1200.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava spoločenských zvierat (psy, mačky a pod.) do zahraničia - Veľká Británia, írsko, Nemecko, Česko, Holandsko, Belgicko, EU.

Náplň práce je jazda veľkou dodávkou, do 3,5 t do EU krajín so zvieratami, počas cesty je potrebné sa starať o zvieratká v aute (ako by boli Vaše), každé 4 hodiny sú povinné prestávky, na venčenie, kŕmenie a napájanie podľa potreby a čistenie klietok. Klientom ponúkame službu z adresy na adresu, takže zvieratká sa vyzdvihujú a doručujú na viacerých adresách počas cesty. Kontrola dokumentov potrebných na prepravu zvieratka na mieste vyzdvihnutia.

Každý mesiac máme 1-2 jazdy do Anglicka, 1 jazdu do Írska, 1 jazdu do Nemecka.

Anglický turnus trvá 3-4 dni
Írsky turnus trvá 6 dní
nemecký turnus trvá približne 1 deň

Jazdí sa vo dvojici, nepretržite, takže sa dvaja vodiči striedajú počas celej jazdy, podľa potreby a dohody medzi nimi. Po ukončení jazdy je potrebné všetky klietky, podlahu a steny vo vozidle dezinfikovať a umyť. Všetky prostriedky sú samozrejme k dispozícií. Začiatok ako aj koniec turnusu je v Banskej Bystrici.

Parkovanie Vášho osobného vozidla v našom sklade v prípade potreby
Práca v mladom kolektíve
Príplatky za každú jazdu navyše

Informácie o výberovom konaní

Životopisy nám zasielajte e-mailom cez portál profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vodič dodávky
2

praktické myslenie
trpezlivosť
spoľahlivosť
odolnosť voči stresu
samostatnosť pri práci
príjemné vystupovanie voči klientom
Veľmi dobrý vzťah ku zvieratám

Naša firma sa špecializuje na prepravu spoločenských zvierat zo Slovenska do všetkých krajín Európskej únie
najmä Anglicko, Írsko, Švédsko, Francúzsko.
Sme jedna s mála firiem, ktorá prepravuje zvieratká v kompletne upravených vozidlách na prepravu zvierat.

Adresa spoločnosti

Laurínska 572/65
976 32 Badín