Pridať inzerát

QA Senio Tester pre Automatizáciu - Homeoffice, BA, Za

Quest Software Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii začína na 2200 Eur/brutto/mesiac + ročný bonus 8%. Konečná pracovná ponuka môže byť vyššia na základe zručností a skúseností.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšľaš nad novým QUESTom v rámci kariéry QA?

Ku nám do spoločnosti Quest.com hľadáme skúseného QA Automatization Engineera.

Tvojou úlohou bude hlavne:
• Komplexný testing našich nových aj starších systémov
• Zabezpečenie testovacieho prostredí použitím VM’s alebo Cloudu.
• Zanalyzuješ požiadavky (návrh, špecifikácie a inú dokumentáciu) a
• Vytvoríš testovacie scenáre, postupy a automatizáciu testovania pre zabezpečenie kvality
• Úzka spolupráca tímom developerov a produktovým manažérom.

Technicky využívame aj NoSQL, Docker/Kubernetes, Azure.
Automatizácia testovania cez Selenium, Postman, Cypress. CI/CD Azure DevOps, Jenkins. Scripting cez C#, Javascript, Powershell

Kolegovia hovoria, že sa u nás dobre pracuje lebo je tu uvoľnená atmosféra , super kolegovia, vyborne firemne hodnoty realne aj pretavene aj v mikromanažmente, globálne prostredie, flexibilný čas. Kancelárie v BA a ZA kto náhodou nechce pracovať z HO.

• 5 týždnov dovolenky
• Jazykové kurzy (AJ, NJ) preplácané spoločnosťou
• Referral bonus program
• Plne preplácané stravné lístky / 5 EUR
• Sick Pay
• Príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (3% mesačnej mzdy)
• Finančná podpora na Vaše športové a "well-being" aktivity (300 EUR/rok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Testing

Počet rokov praxe

2

Kľúčové požiadavky
• Minimálne 2 roky skúseností v oblasti automatizovaného testovania
• Skriptovanie a SQL (C#, Javascript, Powershell)
• Skúsenosti s budovaním testovacích prostredí pomocou VM alebo Cloudu
• Angličtina na komunikačnej úrovni

Nice to have
• Pochopenie databáz NoSQL, Docker/Kubernetes, cloudových služieb Azure
• Skúsenosti s Selenium, Postman, Cypress
• Znalosť CI (Azure DevOps, Jenkins alebo podobné)

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov