Pridať inzerát

Project Coordinator

Quest Software Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii začína na 1250 EUR/brutto. Finálna ponuka však môže byť vyššia, v závislosti od Vašich predchádzjaúcich skúseností a nadobudnutých zručností. Súčasťou býva aj ročný bonus vo výške 5% Vašej ročnej mzdy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Project coordinator budete zodpovedný/zodpovedná za projekty, kde nie je pridelený projektový manažér a koordinovať aktivity na úrovni junior projektového manažmentu. Na tejto pozícii budete komunikovať priamo so zákazníkmi, viesť malé a stredne veľké projekty (trvanie max. 30 dní).

Ďalšie zodpovednosti:
• prvotný kontakt so zákazníkmi a internými konzultantmi za úcčelom zorgnaizovania projektu
• žiadosti o pridelenie zdrojov
• informovanie konzultantov o ich pridelení na projekt
• generovanie reportov, v akom stave sa projekt nachádza, komunikácia statusu späť zákazníkovi
• prezentácie manažmentu
• manažovanie rozpočtu na konkrétnom projekte (schvaľovanie nákladov, prípadne redukcia nákladov, ak je to možné)
• časový manažment projektu

• jazykové kurzy (AJ, NJ) preplácané spoločnosťou
• Referral bonus program
• plne preplácané stravné lístky / 5 EUR
• Sick Pay
• Príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (3% mesačnej mzdy)
• Finančná podpora na Vaše športové a "well-being" aktivity (300 EUR/rok)

Pre zaradenie do výberového procesu, prosím, zašlite Váš životopis v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment, executive assistant, koordinácia projektov

Počet rokov praxe

2

Podmienkou sú nasledovné skúsenosti:
• min. 2 roky skúseností (projektová administratíva, koordinácia projektov, junior projektový manažment, prípadne skúsenosti s pozíciou executive assistant)
• vynikajúce organizačné schopnosti
• predchádzajúce skúsenosti na pozícii priamej komunikácie so zákazníkom
• anglický jazyk – plynulo
• precízna osobnosť, orientácia na výsledky

Výhodou:
• nemecký alebo francúzsky jazyk výhodou
• predchádzajúca skúsenosť s Financial Force alebo podobným systémom
• certifikácia v oblasti projektového manažmentu

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt