Pridať inzerát

Skladník, vodič

QUADROFLEX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacmesačné bonusy 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava tovaru na základe objednávok
• Vodič dodávky „B“ pre rozvoz tovaru

• práca v príjemnom ambicióznom kolektíve v stabilnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• stravné lístky
• mesačný bonus
• 13. plat
• zaškolenie a podpora
• práca pre spoločnosť, ktorá si za 28 rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno

ŽIVOTOPIS spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM v slovenskom jazyku prosíme zasielať E-MAILOM. Ceníme si každý záujem a preto všetky životopisy starostlivo vyhodnotíme. Odpovieme Vám mailovou správou, alebo sa môžete informovať mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Fyzická zdatnosť
• Ochota
• Precíznosť
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
• Schopnosť pracovať v kolektíve

Firma Quadroflex s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá je výhradným distribútorom ohrievačov vody značky TESY, plynových ohrievačov vody QUADROFLEX a plynových kotlov značky BIASI a príslušenstva vykurovacej techniky. Cieľom spoločnosti je zvýšenie náročnosti nášho trhu a tým i technického vybavenia našich domácností na úrovni súčasnej vedy a techniky. Tak ako doteraz i v budúcnosti bude spoločnosť klásť vysoké nároky na kvalitu, moderný dizajn a technickú úroveň dovážaných výrobkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quadroflex s.r.o.
Nová Osada 11
929 01 Dunajská Streda