Pridať inzerát

Web application developer (.NET)

QICS Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny 8927/21b, 010 01 Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac13-ty plat, odmena za dosiahnuté certifikáty
  • Termín nástupu: dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná holandská firma hľadá nového kolegu do produktového centra v Žiline. Môžeš sa podieľať na návrhu a vývoji rozsiahleho cloudového produktu QicsMilestones zameraného na účtovnú sféru a projektový manažment. Našimi zásadami sú férovosť, disciplína a podpora zo strany manažmentu v oblasti osobného rastu.

Pružná pracovná doba
13-ty plat
Odmena za dosiahnuté certifikáty
Teambuildingové akcie rôzneho typu (napr. lyžovačky v Alpách)
Pozitívne pracovné prostredie

Životopisy prosím posielajte na adresu m.dodekova@qics.nl. Násupný termín: možný ihneď, alebo dohodu.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. " O ochrane osobných údajov" a v znení neskorších predpisov, pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
TypeScript - pokročilý
HTML - pokročilý

- Schopnosť dorozumieť sa v angličtine
- Zodpovedný prístup k práci
- Záujem vzdelávať sa v nových technológiách

Úspešná holandská firma vyvýjajúca produkt QicsMilestones, zameraný na účtovnú sféru a projektový manažment, hľadá nového kolegu do produktového centra v Žiline.

Máte záujem, alebo sa len chcete dozvedieť viac? Neváhajte a kontaktujte nás: m.dodekova@qics.nl.
Pre viac informácii: www.qics.nl

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Rudiny 8927/21B
010 01 Žilina

Kontakt