Pridať inzerát

Disponent medzinárodnej námornej prepravy

QCS-Quick Cargo Service, s.r.o.

  • Miesto práce: Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia prepráv
- Zabezpečovanie činností spojených s obstarávaním nákladných námorných prepráv,
- Aktívna komunikácia so zákazníkmi a s obchodnými partnermi, handlingovými spoločnosťami a s pobočkami našej spoločnosti vo svete
- Intenzívna a pravidelná komunikácia s kolegami z obchodného oddelenia,
- Dojednávanie prepravných podmienok,
- Aktívna komunikácia a včasné odovzdávanie informácií zákazníkovi a ďalším oddeleniam spoločnosti – pred, počas aj po skončení prepravy
- Spracovanie dokumentácie súvisiacej s prepravou
- Príprava cenovej ponuky na prepravu – zjednávanie cien s dodávateľmi, cenotvorba, business development
- Riadenie prepravno-tarifných úloh a vyhodnocovanie prepravných ukazovateľov,
- Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkmi,
- Vedenie špedičných prípadov, včasné zabezpečovanie fakturácie a archivácie dokladov.

- pracovný mobil, notebook
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- práca v slovenskej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
- možnosť kariérneho rastu
- sme stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou,
- home office
- 13 mzda a bonus po zapracovaní
- finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti nákladnej námornej prepravy

Počet rokov praxe

2

• komunikatívna znalosť anglického jazyka,
• práca s MS Office na pokročilej úrovni,
• predošlé pracovné skúsenosti z oblasti nákladnej námornej prepravy podmienkou,
• výborné komunikačné schopnosti,
• zodpovedný prístup k práci,
• vysoké pracovné nasadenie,
• samostatnosť, rozhodnosť, dôslednosť,
• flexibilita,
• tímové nasadenie.

Už viac ako 45 rokov prepravujeme váš náklad vo vzduchu, po mori, po ceste a tiež po železnici do celého sveta. Vďaka dlhodobým partnerstvám so známymi leteckými spoločnosťami a lodnými spoločnosťami máme zabezpečené kapacity a atraktívne ceny aj v dnešnej neistej situácii. Početné ocenenia potvrdzujú naše štandardy kvality. FLY IT, SHIP IT, QUICK IT. Sme vždy na vašej strane!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov