Pridať inzerát

Vedúci stavieb/projektov odvetraných fasád

Qbond s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Madunice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac(dohodou) + polročné / koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je organizovanie realizácií odvetraných fasád podľa projektu a harmonogramu. Podrobné a dôkladné poznanie projektovej dokumentácie. Samostatné riadenie a vedenie realizácie od zamerania po odovzdanie, komunikácia s investorom, sledovanie dodržiavania časového harmonogramu stavby, koordinácia prác subdodávateľov, riadenie a koordinácia dodávok materiálu, evidencia spotreby materiálu, kontrola dodržiavania kvality realizovaných prác. Riadenie a kontrola práce zverených pracovníkov, kontrola dodržiavania technologických postupov, predpisov BOZP a interných smerníc.

Stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce
Telefón
Výborný kolektív
Iné...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita a lojalita, schopnosť riadiť, organizovať a motivovať kolektív zverených pracovníkov, technické zručnosti, vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, schopnosť a ochota rýchleho dopĺňania nových vedomostí, prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít, ochota práce nadčas

V QBOND s.r.o. sme odborníci na opláštenie budov, zabezpečujeme komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „“ Alucobond“ a kompaktných materiálov „FUNDERMAX, Trespa“. Ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technickú podporu, výrobu a montáž fasádneho opláštenia. Zameriavame sa na plošné výmery od 1 m2 – 10 000 m2. Používame i prenosnú technológiu, ktorá umožňuje výrobu fasádneho obkladu priamo na mieste, je veľmi efektívna a zabezpečuje vysokú kvalitu prevedenia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

QBOND s.r.o.
Športová 687/21
922 07 Veľké Kostoľany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexander Kačinec
Tel.: +421918461504
E-mail: poslať životopis