Pridať inzerát

Čašník / čašníčka

Q 10 s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZmenový čašník cca 800 - 1000 v čistom za 15 dni odpracovaných dní.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia a penzión Villa Regia hľadá šikovného a sympatického ČAŠNÍKA/ČKU.
Ak máš skúsenosti s prácou v gastronómii, baví ťa táto práca, tak hľadáme práve Teba. Ponúkame prácu v podniku s dobrým menom a dlhoročnými skúsenosťami v gastronómii v srdci Košíc.

Hľadáme kolegu na pozíciu: Zmenový čašník : Dlhý/krátky týždeň

Náplň práce a zodpovednosti
- byť príjemný, komunikatívny, pracovitý a usmievavý :)
-uvítanie a usádzanie hostí
- príprava objednávok, obsluha hostí
- odporúčanie špecialít podniku, dôkladná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vinnej karty
- práca s kasou
- ubytovanie hostí - práca s ubytovacím programom HOREC
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky, dodržiavanie HACCP

Zabezpečenie čistoty pracoviska a všetkých zariadení
VIAC INFORMÁCII POSKYTNEME PRI OSOBNOM POHOVORE

Uchádzačov, ktorí budú vyhovovať požiadavkám, budeme v krátkom čase kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelová akadémia, čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

anglický jazyk - komunikatívna úroveň

Reštaurácia & Penzión Villa Regia, Dominikánske námestie 3, Košice

Reštaurácia Villa Regia vznikla v roku 2002 a dnes patrí medzi obľúbené košické reštaurácie. Prostredie spríjemňuje vkusne a tradične zariadený interiér. Posedenie v pohodlných boxoch zanecháva pocit útulnosti a súkromia, ktorého atmosféru dokresľuje vidiecky kozub a škripot drevenej podlahy.
Súčasťou reštaurácie je súkromný salónik s kapacitou do 26 osôb, vhodný na všetky druhy rodinných či súkromných akcií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Q 10 s.r.o. (Reštaurácia a penzión VILLA REGIA)
Bajzova 9
040 01 Košice
www.villaregia.sk