Pridať inzerát

Prihlás sa do PwC's Technology Academy!

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacPo úspešnom ukončení PwC's Technology Academy ťa u nás radi privítame ako stážistu, no taktiež sa môžeme dohodnúť na full-time spolupráci.
  • Termín nástupu: 10.10.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PwC's Technology Academy potrvá päť týždňov a bude prebiehať formou podvečerných online sessions.

Počas 5 týždňov budeš mať možnosť naučiť sa pracovať s BPM platformami a zároveň nahľadnuť do sveta IT konzultingu.

Neoddeliteľnou súčasťou PwC's Technology Academy budú :

・tréningové materiály,
・prístup na Appian cloud, kde si môžeš prakticky vyskúšať svoje znalosti,
・pravidelné online hodiny a Q&A session s vedúcim PwC's Technology Academy Tomášom,
・webinar zameraný na kompetencie a zručnosti konzultanta,
・priebežné zadania na prezistenie toho ako napreduješ,
・zoznámenie s prácou a projektami našich PwC konzultantov,
・PwC certifikát za úspešné zvládnutie celého tréningu a možnosť budúcej spolupráce.

V PwC's Technology Academy získaš :

✔️ skúsenosť s prácou IT konzultanta,
✔️ prácu na projekte spojenú s mentoringom,
✔️ možnosť stáže alebo práce v PwC,
✔️ PwC certifikát.

Prihlásiť sa môžeš prostredníctvom tohto linku : https://www.pwc.com/sk/sk/kariera/pw...

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PwC's Technology Academy potrvá päť týždňov a bude prebiehať formou podvečerných online sessions, na ktorých bude potrebné sa zúčastniť. Je potrebné, aby si si vedel/a vyhradiť dostatok tvojho času.

V PwC's Technology Academy ti napomôžu :

・IT vedomosti predovšetkým v oblasti databáz,
・analytické a biznisové zmýšľanie,
・chuť naučiť sa niečo nové,
・minimálna úroveň anglického jazyka B2.

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov