Pridať inzerát

Experienced Audit Intern

PwC

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 8 EUR/hod.
  • Termín nástupu: september-október 2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskúšal/a si si stáž v audite a máš záujem svoje skúsenosti ďalej rozvíjať v najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku?
Naše portfólio je široké a ako Experienced Intern budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo finančných inštitúcií (banky a poisťovne), či známych shared service centier.

Aké to je byť súčasťou tímu audítorov v PwC?
- ide o rôznorodú prácu plnú čísel a nových ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
- veľa času budeš tráviť so skúsenejšími kolegami, či už u nás v office, alebo priamo v sídle našich klientov
- práca u nás je o sebarozvoji - už popri škole získaš relevantné skúsenosti z praxe a mentoring od skúsenejších kolegov. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať.

Táto stáž Ti otvára bránu do sveta biznisu a po ukončení štúdia môžeš pokračovať na pozícii Junior či dokonca Experienced Audítora.

Čo Ti naša pracovná skúsenosť prinesie?
- budeš naďalej rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti auditu a získavať ďalšie kompetencie
- budeš súčasťou tímu skúsených kolegov, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how
- rozvoj hard aj soft skills
- flexibilný pracovný čas, ktorý je možné skĺbiť s Tvojím rozvrhom
- možnosť príležitostne pracovať z domu
- vlastný notebook, ktorý môžeš používať aj na súkromné účely
- príjemné pracovné prostredie, moderné relax zóny a stolný futbal
- Multisport karta
- CSR či teambuildingové aktivity a firemné eventy
- wellbeing program, ktorý myslí na Tvoje fyzické aj mentálne zdravie
- pre študentov 2. - 4. ročníka ponúkame možnosť spolupráce aj v ďalších rokoch
- študenti 5. ročníka môžu po skončení školy v prípade obojstrannej spokojnosti u nás pokračovať na plný pracovný úväzok
- možnosť získať referral bonus za odporúčanie nového kolegu

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, klikni na "Apply here" a vytvor si profil v našom systéme.

Zároveň si Ťa dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre teba to pravé, no máš vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmeruj k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s tebou odporúčaným kandidátom, môžeš získať odmenu od 300 do 1000 EUR, podľa seniority kandidáta: https://www.pwc.com/sk/sk/kariera/pr...

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od Teba požadujeme?
- aby si študoval/a na VŠ (ekonomické zameranie je výhodou)
- máš skúsenosť s auditom
- chuť učiť sa a naberať praktické skúsenosti počas školy
- znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- dobré analytické schopnosti
- rýchla orientácia v novej problematike
- tímový duch

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov