Pridať inzerát

Dlhodobá stáž na daňovom oddelení

PwC

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: September 2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študuješ vysokú školu, a máš víziu stať sa súčasťou daňového sveta a naplno nabrať hodnotné skúsenosti? Do nášho tímu daňových konzultantov hľadáme novú posilu - práve teba.
Ak si už nejaké skúsenosti popri škole nadobudol/a super, ak však nemáš žiadne, neváhaj, pomôžeme ti zabehnúť sa do všetkých aktivít.

Budeš súčasťou najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku, chopíš sa najväčších príležitostí, budeš sa starať o najväčších a najlepších klientov v medzinárodnom prostredí. Netvrdíme, že to bude jednoduché, ale ani nezvládnuteľné. Uvidíš za sebou reálne výsledky a tvoju kariéru sa postaráme.

Ako stážistka/stážista bude mať možnosť stať sa členom #PwC family a budeš tak mať priestor sa postupom času podieľať na komplexných daňových úlohách a aktivitách.

Na tejto pozícii by Tvojou úlohou bolo:

- podporovať daňové oddelenie v rôznych aktivitách
- pomoc s prípravou daňových priznaní a stanovísk k špecifickým problémom klientov
- príprava ostatných podkladov pre skúsenejších kolegov
- práca s databázami a legislatívou, analýza a sumarizácia informácií
- komunikácia s klientmi, kolegami a štátnymi orgánmi

- možnosť dlhodobej spolupráce počas štúdia a následného pokračovania na plný pracovný úväzok
- dynamická a zaujímavá práca v medzinárodnom kolektíve
- rýchly odborný a profesionálny rast
- intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných rozvojových programov
projektový typ práce, práca pre top firmy na Slovensku
- v PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou
- well-being program, ktorý myslí na Tvoje mentálne aj fyzické zdravie

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- študent 2. až 5. ročníka vysokej školy so zameraním na ekonómiu, financie alebo dane a zaujímaš sa o daňovú problematiku
- aktívna znalosť anglického jazyka
- analytické myslenie, orientácia na detail, precíznosť
- schopnosť a ochota pracovať v tíme, flexibilita
- osobné nasadenie a zameranie na výsledok
- záujem sa vzdelávať aj nad rámec školských povinností

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Gáborová
E-mail: poslať životopis