Pridať inzerát

Senior Corporate Income Tax Konzultant (CIT)

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený/á daňový/á konzultant/ka naplno zorientovaný/á v daňovom svete a hľadáš zmenu? Do nášho tímu daňových konzultantov hľadáme novú posilu - práve teba. Nezáleží na tom či si priamo z Bratislavy alebo inej časti Slovenska, u nás môžeš pracovať aj v office prípadne z domu. Ponúkame možnosť vykonávať prácu nielen na trvalý pracovný pomer, ale aj na živnosť, stačí, ak nám dáš o sebe vedieť.

Budeš súčasťou najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku, chopíš sa najväčších príležitostí, budeš sa starať o najväčších a najlepších klientov v medzinárodnom prostredí. Netvrdíme, že to bude jednoduché, ale ani nezvládnuteľné. Uvidíš za sebou reálne výsledky a tvoju ďalšiu kariéru sa postaráme.

Nedá sa však iba pracovať. U nás máš možnosť vyvážiť si svoj súkromný a pracovný čas. (#Balanced Life & Work included). Podporíme ťa v športových aktivitách, dobrovoľníctve alebo v pravidelných teambuildingoch. Je pre nás dôležité, aby každý mal svoj life-work balance.

Čo o príležitosti pracovať ako daňový konzultant hovoria naši kolegovia z vlastnej skúsenosti?
- Pracuješ s veľkými hráčmi na trhu, ktorí majú často priamy dopad na vývoj v sektore
- Ako PwC máme skvelý medzinárodný dosah a know-how v rámci globálnej skupiny
- Dostaneš sa k zaujímavým, veľkým projektom, naučíš sa množstvo ďalších vecí, pretože rozsah práce je široký a rôznorodý s využitím angličtiny
- Pracuješ v tíme profesionálov a skvelých ľudí, ktorí sú tu stále pre teba a ochotní si navzájom pomôcť.
- Používaš najnovšie technológie, máš možnosť prispieť svojimi nápadmi k automatizácii a zefektívneniu našej práce.

Znie to ako dobrá príležitosť? Máš ďalšie otázky? Radi ti o kariére seniorného konzultanta u nás povieme viac. Stačí sa s nami porozprávať.

Čo bude patriť medzi Tvoje hlavné úlohy?
- Na tejto pozícii budeš pripravovať daňové priznania a poskytovať daňové poradenstvo (predovšetkým dane z príjmov PO),
- Pracuješ s databázou, legislatívou, analyzuješ, sumarizuješ informácie, komunikuješ s klientmi, juniornejšími kolegami a štátnymi orgánmi,

- Rýchly odborný a profesionálny rast
- Intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných rozvojových programov
- Hybridná práca - Home Office / Office
- Flexibilný pracovný čas
- Vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!
- Cafeteria benefit system
- Wellbeing program - online workshopy a prednášky, Work-Life Coaching - Psychologické, právne a finančné poradenstvo

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite prosím na tlačidlo "Apply here" a prihláste sa cez náš on-line systém.

If the current position is not the right fit for you, but you know someone who would be interested in working with us, feel free to point them in our direction. In case that we start cooperation with your recommended candidate, you can receive a referral bonus from 300 to 1,000 EUR, depending on the seniority of the candidate. https://www.pwc.com/sk/sk/kariera/pr...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vysokoškolské vzdelanie
- Minimálne 2-3 roky skúseností v oblasti daňovníctva
- Výborná a aktívna znalosť anglického jazyka
- Dynamická osobnosť
- Výborné komunikačné, analytické zručnosti a odborné znalosti, schopnosť pracovať v tíme,
- Chuť neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Gáborová
E-mail: poslať životopis