Pridať inzerát

Marketing Intern - Knowledge Management

PwC

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.(finálna výška hodinovej odmeny závisí od tvojich individuálnych skúseností)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získajte skúsenosti v práci pre globálnu značku.
Oddelenie Marketingu a komunikácie najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku hľadá šikovných študentov na platenú stáž, ktorí budú prispievať k realizácii aktivít v oblasti marketingovej komunikácie a budovania značky. Pracovná doba je flexibilná podľa projektov, možností študentov, ideálne 20 hodín do týždňa.

Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- zbierať dáta z rôznych zdrojov a z účtovných uzávierok
- vyhľadávanie rôznych informácií
- sumarizácia rôznych údajov a dokumentov
- vytváranie tabuliek, grafov, podkladov
- administratívna podpora celému marketingovému oddeleniu
- aktívna spolupráca s ostatnými členmi marketingového tímu

Čo Ti naša pracovná skúsenosť prinesie?
- získaš cenné skúsenosti na reálnych úlohách v marketingovej oblasti
- budeš súčasťou tímu skúsených kolegov, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how
- flexibilný pracovný čas, ktorý je možné skĺbiť s Tvojím rozvrhom
- možnosť príležitostne pracovať z domu (po dohode s nadriadeným)
- vlastný notebook, ktorý môžeš používať aj na súkromné účely
- príjemné pracovné prostredie, moderné relax zóny a stolný futbal
- Multisport karta
- CSR či teambuildingové aktivity a firemné eventy
- wellbeing program, ktorý myslí na Tvoje fyzické aj mentálne zdravie
- možnosť získať referral bonus za odporúčanie nového kolegu

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Požiadavky:
- ekonomické vzdelanie a schopnosť uvažovať logicky v ekonomických parametroch, základy účtovníctva a účtovnej závierky
- projektové rozmýšľanie
- dobré ovládanie MC Excel alebo Google Sheet
- ovládanie angličtiny na úrovni B2 písomne a verbálne

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov