Pridať inzerát

Pridaj sa do nášho HR tímu - Hľadáme Senior Recruitera !

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného HR tímu hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu na pozíciu HR Recruiter. Ak si to práve ty, budeš úzko spolupracovať s kolegami/kolegyňami v tíme, s veľmi príjemnou atmosférou, nielen v oblasti recruitingu, ale budeš mať možnosť rozvíjať sa aj prostredníctvom ďalších aktivít ako operations agendy či interných projektov.

Pokiaľ máš predchádzajúce skúsenosti s recruitmentom, lákajú ťa nové výzvy aj v podaní medzinárodného hiringu, neváhaj a prihlás sa!

Čo bude tvojou úlohou?
- komunikácia s hiring manažérmi o špecifikách jednotlivých pozícií;
- zastrešenie celého výberového procesu zamestnancov pre naše jednotlivé oddelenia
- vyhľadávanie kandidátov na slovenskom a zahraničnom trhu;
- organizovanie a vedenie pohovorov v slovenskom aj anglickom jazyku;
- aktualizácia databázy a práca s interným systémom;
- komunikácia s recruitingovými agentúrami, ktoré nám vypomáhajú pri ťažko obsaditeľných pozíciách;
- výpomoc na rôznych interných projektoch;
- vytváranie postov, recrutingových kampaní v spolupráci s marektingovým oddelením;
- účasť na PR akciách pre študentov so zameraním na technológie.

Na záver neváhaj nahliadnuť do nášho PwC profilu, kde môžeš nájsť viac informácii o nás aj o tíme https://www.welcometothejungle.com/s...

Benefity pre teba:
- možnosť získať know-how v prostredí najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku #Big4;
- práca v profesionálnom a priateľskom prostredí;
- vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa počíta!
- neustále vzdelávanie a rozvoj na rôznych interných či externých tréningoch (možnosť rozšírenia profesionálnej odbornosti v oblasti HR a získanie HR certifikátu (CIPD);
- teambuildingové aktivity, Spring party, Christmas party, Športové aktivity;
- plne preplatené stravné lístky, možnosť Multisport karty, dni voľna navyše počas Vianoc, Sick days;
- cafeteria;
- hybridný štýl práce (z domu pracujeme rovnako efektívne ako v office);
- postaráme sa aj o tvoj #well-being v rámci nášho komplexného Be Well Work Well programu (psychologické, právne a finančné poradenstvo, Well-Being talks a rôzne ďalšie iniciatívy na podporu fyzického a mentálneho zdravia).

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" a vytvor si svoj profil.

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre vás to pravé, no máte vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmerujte k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s vami odporúčaným kandidátom, môžete získať odmenu od 300 do 1000 EUR, podľa seniority kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od teba očakávame?
- minimálne 3 roky skúseností v recruitmente
- predchádzajúce pôsobenie v korporátnom prípadne konzultačnom prostredí je vyhodou;
- znalosť systému Workday - výhodou;
- kreatívne a nekonvenčné myslenie, ktoré prinesie nápady na nové zdroje kandidátov či aktivít na lokálnom i zahraničnom trhu;
- skúsenosť s náborom kandidátov zo zahraničia - výhodou;
- aktívna znalosť anglického jazyka (písomne, ústne - úroveň B2 a vyššie);
- znalosť MS Excel / Google Sheets - aktívne využívanie funkcií;
- schopnosť prepájať jednotlivé informácie a komplexne analyticky myslieť;
- proaktivita, orientácia na detail, schopnosť utriediť si priority;
- v neposlednom rade oceníme humor a silného tímového ducha - u nás to nie je len fráza, všetci ťaháme za jeden povraz.

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Hrivnák
E-mail: poslať životopis