Pridať inzerát

Účtovník bankových transakcií

PwC

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za posledné týždne naše Centrum zdieľaných služieb preberá nové aktivity. Z toho dôvodu rozširujeme existujúce tímy a hľadáme posilu v podobe Účtovníka bankových transakcií. Pridajte sa do 7 členného tímu účtovníkov, ktorí sa zaoberajú spracovaním bankových transakcií a ich účtovaním.

V bratislavskej kancelárii najväčšej poradenskej firmy na Slovensku pracuje Regionálne finančné servisné centrum SSC PwC, poskytujúce služby pre pobočky PwC v regióne strednej a východnej Európy. U nás nájdete príjemnú priateľskú atmosféru, rodinné prostredie, možnosť podieľať sa na komplexných aktivitách. Dostanete príležiťosť profesionálne rásť a nadobudnúť znalosti z rôznych procesov, projektového manažementu, plánovania, rozpočtovania a efektívneho riadenia.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- účtovné spracovanie bankových výpisov
- poskytovať účtovnú podporu pre klientov zverených krajín
- kontrola správnosti a kompletnosti dát
- riešenie nezrovnalostí a chýb v platbách
- procesovanie Netting platieb
- denné nahrávanie kurzov pre zahraničné meny
- komunikácia so spolupracovníkmi v iných krajinách v anglickom jazyku
- spolupráca s AP, ITC, Billing teamom
- mesačná uzávierka - zachovávame worklife balance (u nás sa nepracuje do noci)
- finálne denné rekonsiliácie bankových účtov
- cashpool, BMG

- motivačné platové ohodnotenie
- pravidelné prehodnotenie platu
- stravné lístky plne hradené spoločnosťou + extra stravné lístky navyše alebo Multisport karta
- zaujímavé možnosti kariérneho rozvoja v dynamickom a mladom kolektíve
- výhody práce v jedinečnom prostredí najväčšej poradenskej firmy na svete
- webináre na tému duševného zdravia, work life balancu
- interná online školiaca platforma
- možnosť kombinácie práce z domu a z kancelárie
- individuálny plán rozvoja pre každého zamestnanca (možnosť výberu z viacerých školení a kurzov)
- teambuildingové aktivity, Husacina, Spring party, Christmas party, firemný futbal, masáže, volejbal, squash,...

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre vás to pravé, no máte vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmerujte k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s vami odporúčaným kandidátom, môžete získať odmenu od 300 do 1000 EUR, podľa seniority kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru alebo ukončené stredoškolské vzdelanie OA
- prax na účtovníckej pozícií, ideálne v rámci SSC je vítaná a výhodou
- vítané sú aj brigádnické skúsenosti počas štúdia
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- znalosť MS Excel na užívateľskej úrovni
- systematické myslenie
- kreatívne riešenie problémov
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci, zmysel pre detail, tímový hráč

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt