Pridať inzerát

Senior business a IT konzultant pre digitálnu transformáciu

PwC

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

○ Analýza funkčných a technických požiadaviek na budúce riešenie digitalizácie vo verejnej správe a vo významných korporáciách
○ Porozumenie vstupným materiálom, príprava otázok a zápis zo stretnutí
○ Tvorba a pripomienkovanie dokumentov v kooperácii s klientom a projektovým tímom
○ Záznam návrhu architektúry IS a procesov podľa štandardizovaných metodík
○ Príprava “business case” - výpočet nákladov a prínosov riešenia
○ Kolaboratívna tímová práca s dôrazom na dodanie uceleného a zrozumiteľného výstupu v slovenskom alebo anglickom jazyku
○ Prispieť k návrhu jednoduchého riešenia pre zložitý problém

Na záver neváhaj nahliadnuť do nášho PwC profilu, kde môžeš nájsť viac informácii o nás aj o tíme https://www.welcometothejungle.com/s...

• Hybridný pracovný režim (možnosť home office)
• Flexibilný pracovný čas
• Medzinárodné prostredie a spolupráca so zahraničnými tímami
• Rýchly odborný a profesionálny rast a intenzívne vzdelávanie
• Projektový typ práce
• Zamestnanecké benefity (Wellbeing program, dni voľna navyše, študijné voľno, sick days...)
• Cafeteria benefitový systém
• Vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!

If interested in this position, apply by clicking on "Apply here" and create your profile in our recruitment system.

Data privacy announcement you can find here: https://pwc.to/2s8n2tn

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre vás to pravé, no máte vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmerujte k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s vami odporúčaným kandidátom, môžete získať odmenu od 300 do 1000 EUR, podľa seniority kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Čo od teba očakávame?

○ Skúsenosť z tvorby funkčnej, procesnej alebo technickej dokumentácie - min. 2 roky praxe
○ Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
○ Znalosť anglického jazyka – ústna aj písomná komunikácia
○ Základná skúsenosť s vývojom softvéru resp. s metodikou životného cyklu vývoja softvéru a architektúrou IS
○ Znalosť Excel a PowerPoint (príp. Google Sheets a Slides)
○ Znalosť min. 1 z metodík alebo štandardov napr. BPMN, Archi, UML, ITIL, Prince2, PMI, Agile, TOGAF, Six sigma, Metodika riadenia QA projektov informatizácie verejnej správy - školenie alebo certifikát je výhodou
○ Výhodou je znalosť niektorého nástroja dátovej analytiky – napr. Power BI, Alteryx, QlickSense a pod.

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt