Si v 5. ročníku VŠ, zaujíma ťa recruitment a chceš sa mu venovať aj po škole? Pridaj sa do nášho HR tímu!

PwC

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa oblasť recruitment-u a máš v ňom už prvotné skúsenosti, ktoré chceš ďalej prehĺbiť? Ponúkame ti možnosť nazrieť do interného HR a nabrať skúsenosti už počas VŠ, a zároveň možnosť získať stabilné miesto recruiter-a po škole.
#Upskilling je u nás samozrejmosťou. Budeš mať šancu dozvedieť sa všetko o nábore nových kolegov, ale aj o ostatných interných procesoch.

U nás budeš mať ako študent rovnocenné miesto ako akýkoľvek ďalší člen nášho super HR tímu. Ak sa ti u nás bude páčiť, ponúkame ti dlhodobú víziu a stabilné miesto po škole.

Aké úlohy na teba čakajú?
- Vyhľadávanie/sourcing kandidátov (LinkedIn, Profesia a iné zdroje)
- Telefonický pre-screening kandidátov na rôzne pracovné pozície (predovšetkým finančné)
- Organizovanie a príprava podkladov na pohovory a assessment centrá
- Spravovanie databázy kandidátov
- Príprava employer branding-ových aktivít
- Účasť na rôznych PR akciách pre študentov
- Úzka spolupráca s priateľskými kolegami v tíme, ktorí ti budú vždy oporou
- Pomoc s HR administratívou a ďalšími aktivitami či projektami, ktoré budeme zastrešovať

Čo touto stážou získaš ty?
- Relevantné skúsenosti a neskôr stabilné miesto po ukončení VŠ
- Možnosť nahliadnuť do interného HR v medzinárodnej spoločnosti #Big4, ktorá je jednotkou na trhu
- Poskytneme ti plnohodnotnú podporu, zaučenie a naše know-how
- Účasť na firemných eventoch a teambulding-och
- Na home office vieme fungovať rovnako dobre ako v office a platí to aj pre našich stážistov
- Možnosť sebarealizácie, sebarozvoja (nápady a kreativita sú u nás vždy vítané)
- Postaráme sa aj o tvoj #well-being v rámci nášho Be Well Work Well programu

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" a vytvor si svoj profil.
Ak spĺňaš základné predpoklady, ozveme sa ti čoskoro telefonicky.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Koho do nášho tímu hľadáme?
- Študenta 5. ročníka so záujmom o oblasť recruitment-u
- Proaktívnu a priateľskú osobu so zmyslom pre humor
- Zodpovedného, samostatného a pracovitého kolegu
- Skúsenosť so stážou v HR oblasti je podmienkou (ideálna je skúsenosť s náborom)
Nevyhnutné zručnosti, ktoré požadujeme:
- Aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (písomne, aj ústne) - B2
- Vynikajúce komunikačné schopnosti, ochota aktívne komunikovať
- Schopnosť určiť si priority a zvládať viaceré aktivity naraz
- Znalosť MS Office

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov