Pridaj sa do nášho interného tímu na platenú HR stáž a rozšír si svoje skúsenosti!

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa HR, máš už prvotné skúsenosti v tejto oblasti, ktoré chceš ďalej prehĺbiť? Ponúkame ti možnosť nazrieť do interného HR a nabrať skúsenosti už počas vysokej školy. #Upskilling je u nás samozrejmosťou. Budeš mať šancu dozvedieť sa všetko nielen o nábore nových kolegov, ale aj o ostatných interných procesoch.

Ak sa ti u nás bude páčiť, ponúkame ti dlhodobú víziu a stabilné miesto aj po škole. U nás budeš mať ako študent rovnocenné miesto ako akýkoľvek ďalší člen nášho super HR tímu, kávu nosiť nebudeš, ale dobrý koláčik ako prískočné poteší vždy :) Tak čo na to povieš, si s nami?

Aké úlohy na teba čakajú?
- Vyhľadávanie/sourcing kandidátov (LinkedIn, Profesia a iné zdroje)
- Telefonický pre-screening kandidátov na rôzne pracovné pozície (Finance, IT)
- Organizovanie a príprava podkladov na pohovory a assesment centrá
- Spravovanie databázy kandidátov
- Účasť na rôznych PR akciách pre študentov
- Úzka spolupráca s priateľskými kolegami v tíme, ktorí ti budú vždy oporou
- Pomoc s HR administratívou a ďalšími aktivitami či projektami, ktoré budeme aktuálne zastrešovať.

Čo touto stážou získaš ty ?
- Dlhodobú a flexibilnú prácu počas štúdia
- Víziu stabilného miesta po ukončení vysokej školy
- Možnosť nahliadnuť do interného HR v medzinárodnej spoločnosti #Big4, ktorá je jednotkou na trhu
- Poskytneme ti plnohodnotnú podporu, zaučenie a naše know-how
- Účasť na rôznych firemných eventoch
- Na home office vieme fungovať rovnako dobre ako v office
- Možnosť sebarealizácie, sebarozvoja (nápady a kreativita sú u nás vždy vítané)
- Postaráme sa aj o tvoj #well-being v rámci nášho Be Well Work Well programu
- MultiSport kartu

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Koho do nášho tímu hľadáme?
- Proaktívnu a priateľskú osobu so zmyslom pre humor
- Zodpovedného, samostatného a pracovitého kolegu
- Skúsenosť s podobnou stážou je podmienkou (ideálne s pozíciami v oblasti IT alebo Finance)
- Študenta 2. - 3. Ročníka so záujmom o oblasť ľudských zdrojov
- Nevyhnutné zručnosti, ktoré požadujeme:
- Aktívna znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (písomne,ústne) B2
- Znalosť MS Office (MS Excel je veľkou výhodou)
- Vynikajúce komunikačné schopnosti, ochota aktívne komunikovať
- Schopnosť určiť si priority zvládať viaceré aktivity naraz.

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hlopková
E-mail: poslať životopis