Hľadáme skúseného Social Media a Employer Branding špecialistu!

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac(viac závisí od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Termín nástupu: asap/by agreement

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorú/ktorého je marketing vášňou. Tvojou úlohou by bolo nie len zaujať, ale aj komunikovať s našimi jednotlivými oddeleniami, ktoré v PwC máme a kolegami priamo z biznisu. Zároveň budeš administrátorom našich sociálnych sietí a úzko budeš spolupracovať s interným HR oddelením. Budeš sa spolupodieľať na HR marketing stratégií či Employer branding aktivitách. Ak sú toto oblasti, ktorých prepojenie ťa baví, neváhaj nám poslať svoje CV a daj nám o sebe vedieť!

Čo bude tvojou náplňou práce ?
- Budeš plánovať, riadiť a realizovať kampane na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn), najmä v oblasti firemnej kultúry PwC, diverzity a inklúzie, na podporu talentov a náboru či ďalších významných iniciatív a zaujímavých projektov;
- Idea making samotnej stratégie - od #copywriting až po implementáciu pričom nezabudneš na identifikovanie cieľov, ktoré podporia Employer branding;
- Tvojou úlohou bude aj dohliadať na stratégiu sociálnych médií - určiť najvhodnejšiu platformu pri komunikovaní jednotlivých tém a správny #toneofvoice (content je rôznorodý a máme ho veľa - text, obrázky, video, HTML);
- Budeš nastavovať a optimalizovať firemné stránky a firemné platformy, s cieľom zvýšiť viditeľnosť sociálneho obsahu;
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami je na tejto pozícií nevyhnutná, rovnako budeš počúvať a snažiť sa pochopiť potreby nášho biznisu - v jednoduchosti povedané, musíš vedieť a chápať čo sa vo firme deje;
- Budeš Marketing Business partner pre naše HR oddelenie, s ktorým budeš pracovať na Employer branding stratégii, aktivitách a HR marketingu.

Aké benefity ti vieme ponúknuť?
- Hybridná práca - Home Office/Office;
- Podporu pomerne agilného a starostlivého malého tímu so silným firemným zázemím;
- Progresívny profesionálny rast;
- Oceníme tvoju prácu navyše, každá minúta sa počíta!;
- Interné školenia a rozvojové programy podľa individuálnych potrieb zamestnancov;
- Zamestnanecké benefity (športové zariadenia, kultúrne a spoločenské podujatia, ďalšie dni voľna počas Vianoc, príspevok na stravovanie, sick days);
- Well-Being program – online workshopy a prednášky, Life Coaching – psychologické, právne a finančné poradenstvo;
- Profesionálne a priateľské prostredie;

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo od teba očakávame?
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti sociálnych médií a online marketingu s prioritou na LinkedIn a Facebook;
- Výborné písanie, editovanie (foto, text), prezentačné a komunikačné schopnosti;
- Schopnosť porozumieť prieskumu a písať krátke články o výsledkoch prieskumu;
- Pochopenie cieľového publika pre PwC v podnikaní a náborovom procese;
- Skúsenosti s HR marketingom a Employer brandingom;
- Primeraná znalosť web dizajnu, web development-u a SEO;
- Znalosť online marketingu a hlavných marketingových kanálov;
- Pozitívny prístup, detail a orientácia na zákazníka s dobrou multitaskingovou a organizačnou schopnosťou;
- Schopnosť využívania anglického jazyka slovom aj písmom (B2);

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 156 countries with over 295,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. Find out more and tell us what matters to you by visiting us at www.pwc.com. PwC refers to the PwC network and/or one or more of its member firms, each of which is a separate legal entity. Please see www.pwc.com/structure for further details.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov