Pridať inzerát

Dátový analytik junior - pozícia vhodná pre absolventov

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ preplácané nadčasy a zaujímavé benefity
  • Termín nástupu: 1.9.21

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne ekonomické trendy a prudko sa meniace inovatívne technológie spôsobujú, že organizácie a
firmy sú vystavené väčším rizikám než kedykoľvek predtým. Riziká sa objavujú všade od potenciálneho
narušenia bezpečnosti informačných systémov až po strategické rozhodnutia založené na nekvalitných
dátach.
Naši kolegovia z oddelenia Riadenia rizík (Risk Assurance) hľadajú do svojho tímu analyticky
zmýšľajúcich kolegov, ktorým môžeš byť práve TY!

Čo bude tvojou úlohou?
Ako Dátový analytik junior budeš pracovať na rôznorodých projektoch v tíme a pod vedením seniornejších
kolegov sa budeš venovať nasledovným oblastiam:
- Extrakcia dát z rôznych zdrojových systémov
- Identifikácia, analýza a interpretácia trendov komplexných dátových vstupov
- Získavanie a interpretácia dát na podporu biznis rozhodnutí
- Návrh dizajnu a tvorba dashboardov, reportov a analýz pomocou rôznych BI nástrojov
- Spolupráca s lokálnymi a medzinárodnými tímami
- Analýza potrieb klientov a identifikácia procesov vhodných na automatizáciu
Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať. (napr. analýza dát, tvorba transformačných procedúr, príprava reportingu, vyhodnocovanie dátovej kvality...).

Máš šancu získať množstvo rôznorodých profesionálnych skúseností a vyskúšať si spoluprácu s odborníkmi z rôznych spoločností medzinárodného významu

Ak sa chceš o našom Risk Assurance oddelení dozvedieť viac, bližšie info nájdeš tu:

Detailné informácie si s tebou radi prejdeme na online stretnutí.

- práca v priateľskom a neformálnom kolektíve so strmou krivkou učenia sa
- flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
- pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
- podpora soft-skills a odborného vzdelávania (uznávané medzinárodné kvalifikácie - CISA, CIA, PMP, Prince 2, ACCA)
- dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam
- medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
- iPhone s neobmedzeným paušálom
- dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
- home office
- príspevok na stravovanie v plnej hodnote hradený zamestnávateľom
- team buildingy a firemné eventy

Ak máš záujem uchádzať sa o pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

ONLINE výberový proces sa skladá z nasledujúcich krokov:

1. Vyplnenie online formulára v našom systéme
2. Krátky telefonický rozhovor
3. Online testy formou hier
4. Online assessment centrum
5. Finálne interview s jedným z našich partnerov

Viac sa o našich online testoch formou hier dozvieš tu:

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Čo od teba na začiatok požadujeme?
- SQL – základná znalosť
- ukončené VŠ štúdium
- komunikatívnu úroveň angličtiny, nemecký jazyk je veľkou výhodou
- skúsenosť s Power BI/Qlik Sense/Tableau je veľkou výhodou
- analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne, riešiť problémy
- chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
- schopnosť pracovať na rôznych externých projektoch súčasne

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2
815 32 Bratislava