Pridať inzerát

Intern oddelenia Bank Payment pre naše SSC

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Twin City A, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: asap/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre študentov vysokej školy ponúkame platenú stáž na pozícií Intern pre oddelenie Bank Payment v rámci nášho SSC v najväčšej poradenskej firme na Slovensku.
Ak si orientovaný na detail a máš vynikajúce analytické myslenie, môžeš obohatiť svoje akademické znalosti o reálnu pracovnú skúsenosť, počas ktorej sa staneš plnohodnotným členom tímu v profesionálnom prostredí.

Vašou náplňou práce bude:
- poskytovať služby súvisiace s procesom odchádzajúcich platieb pre dodávateľov a zamestnancov do interného systému pre spravované klientské subjekty v regióne strednej a východnej Európy
- kontrola správnosti a kompletnosti dát a riešenie nezrovnalostí a chýb v pripade platobných úhrad
- sledovanie správnosti zaradenia odchádzajúcich platieb
- komunikácia so spolupracovníkmi a zamestnancami v iných krajinách v anglickom jazyku.

- pracovný notebook a Iphone s dátami (aj na súkromné účely)
- teambuildingové aktivity, Spring party, Christmas party, športové aktivity (online/offline)
- rozvoj hard skill, soft skill, podpora vzdelávania
- sme zástancami work-life balance a máme pripravený Well Being program, ktorý myslí na tvoje fyzické aj mentálne zdravie
- sme pripravení na všetko, aj keď sme veľmi sociálne tvory, vieme pracovať aj na home office
- v PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou
- študijné voľno a sick days

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivovaní študenti 2. - 5. ročníka univerzít (študijný odbor nerozhoduje, ekonomické vzdelanie je výhodou)
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni prevažne v písomnej podobe
- záujem na sebe pracovať a učiť sa nové veci
- analytické schopnosti a vzťah k číslam
- výborné organizačné schopnosti
- zmysel pre detail
- systematické myslenie

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2
815 32 Bratislava