Business & IT junior konzultant - pozícia vhodná pre absolventov - nástup v septembri

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ preplácané nadčasy a zaujímavé benefity
  • Termín nástupu: 1.9.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne ekonomické trendy a prudko sa meniace inovatívne technológie spôsobujú, že organizácie a firmy sú vystavené väčším rizikám než kedykoľvek predtým. Riziká sa objavujú všade od potenciálneho narušenia bezpečnosti informačných systémov až po možné slabiny v dodávateľskom reťazci.

Naši kolegovia z oddelenia Riadenia rizík (Risk Assurance) hľadajú do svojho tímu analyticky zmýšľajúcich kolegov, ktorým môžeš byť práve TY!

Čo bude tvojou úlohou?

Ako Junior Konzultant budeš pracovať na rôznorodých projektoch v tíme a pod vedením seniornejších kolegov sa budeš venovať nasledovným oblastiam:
- audit IT systémov
- cyber security a data privacy
- dátová analytika
- compliance a riadenie business rizík
- machine learning & AI v bankovníctve a poisťovníctve
- robotizácia (RPA)
- interný audit

Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať (napr. mapovanie biznis procesov a testovanie interného kontrolného prostredia, dátová analýza biznis rizík klienta alebo návrh najvhodnejšieho riešenia pre klienta a jeho následná prezentácia). Máš šancu získať množstvo rôznorodých profesionálnych skúseností a vyskúšať si spoluprácu s odborníkmi z rôznych spoločností medzinárodného významu.

Ak sa chceš o našom Risk Assurance oddelení dozvedieť viac, bližšie info nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/en/risk-assur...
Detailné informácie si s tebou radi prejdeme na online stretnutí.

- práca v priateľskom a neformálnom kolektíve so strmou krivkou učenia sa
- flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
- pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
- podpora soft-skills a odborného vzdelávania (uznávané medzinárodné kvalifikácie - CISA, CIA, PMP, Prince 2, ACCA)
- dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam
- medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
- iPhone s neobmedzeným paušálom
- dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
- home office
- príspevok na stravovanie v plnej hodnote hradený zamestnávateľom
- team buildingy a firemné eventy

Ak máš záujem uchádzať sa o pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

ONLINE výberový proces sa skladá z nasledujúcich krokov:

1. Vyplnenie online formulára v našom systéme
2. Krátky telefonický rozhovor
3. Online testy formou hier
4. Online assessment centrum
5. Finálne interview s jedným z našich partnerov

Viac sa o našich online testoch formou hier dozvieš tu:

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba na začiatok požadujeme?
- chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
- ukončené VŠ štúdium (medzi kolegami nájdeš veľa absolventov MatFyzu aj absolventov Manažmentu UK)
- komunikatívnu úroveň angličtiny, nemecký jazyk je veľkou výhodou
- vítané sú skúsenosti s prácou v MS Excel
- silné analytické a komunikačné zručnosti

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2
815 32 Bratislava

Kontakt