Poď naberať pracovné skúsenosti už počas vysokej školy, stážuj na oddelení auditu v PwC

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karadžičova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.1.2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študentom a študentkám vysokých škôl ponúkame dlhodobú platenú stáž na pozícií Audit Intern v najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku. Ak si orientovaný/á na detail, máš vynikajúce analytické myslenie a navyše máš popri štúdiu dostatok času na zbieranie praktických skúseností, pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho tímu.

Naše portfólio je široké a ako Intern budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo veľkých finančných inštitúcii (banky a poisťovne), či známych shared service centier.

Aké to je byť súčasťou tímu audítorov v PwC?
- ide o rôznorodú prácu plnú čísel a nových ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
- veľa času budeš tráviť so skúsenejšími kolegami, či už u nás v office, alebo priamo v sídle našich klientov
- práca u nás je o sebarozvoji - už popri škole získaš relevantné skúsenosti z praxe a mentoring od skúsenejších kolegov. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať.
- viac si môžeš pozrieť na našej stránke Audit nás baví www.pwc.com/sk/sk/kariera/audit-nas-bavi.html

Táto stáž Ti otvára bránu do sveta biznisu. Začneš ako Intern a po ukončení štúdia môžeš pokračovať na pozícii Junior Audítora a postupne získavať kompetencie.

Čo Ti naša pracovná skúsenosť prinesie?
- získaš cenné skúsenosti v oblasti auditu
- budeš súčasťou tímu skúsených kolegov, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how
- flexibilný pracovný čas, ktorý je možné skĺbiť s Tvojím rozvrhom
- možnosť príležitostne pracovať z domu (po dohode s nadriadeným)
- vlastný notebook, ktorý môžeš používať aj na súkromné účely
- príjemné pracovné prostredie, moderné relax zóny a stolný futbal
- Multisport karta
- teambuildingové aktivity a firemné eventy
- pre študentov 2. - 4. ročníka ponúkame možnosť spolupráce aj v ďalších rokoch
- študenti 5. ročníka môžu po skončení školy v prípade obojstrannej spokojnosti u nás pokračovať na plný pracovný úväzok

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, klikni na "Apply here" a vytvor si profil v našom systéme.

Výberový proces sa skladá z nasledovných častí:

1.krok: Vyplnenie formulára na našej stránke
2.krok: Krátky telefonický rozhovor
3.krok: Účasť na ONLINE Assessment Centre
4.krok: ONLINE interview
5.krok: Pracovná ponuka

Zároveň si Ťa dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba požadujeme?
- aby si študoval/a na VŠ (ekonomické zameranie je veľkou výhodou, nie však podmienkou)
- chuť učiť sa a naberať praktické skúsenosti počas školy
- znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- dobré analytické schopnosti
- rýchla orientácia v novej problematike
- tímový duch

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2
815 32 Bratislava