Pridať inzerát

Recepčná / Recepčný v medzinárodnej spoločnosti

PwC

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR brutto (konečná mzda záleží od skúseností kandidáta) + ďalšie zaujímavé benefity
  • Termín nástupu: 15.10.2019, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si dynamickú prácu s ľuďmi, pri ktorej budete využívať angličtinu? Chcete sa stať "tvárou našej kancelárie" a byť prvým kontaktom s našimi klientmi? Ak áno, neváhajte a pošlite nám svoj životopis! V našej spoločnosti sa už tešíme na novú priateľskú kolegyňu alebo kolegu.

Medzi hlavnú náplň práce na našej recepcii patrí:
- starostlivosť o prichádzajúcich návštevníkov
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov v slovenskom a anglickom jazyku
- komunikácia so zamestnancami spoločnosti
- spracovanie a distribúcia došlej pošty
- objednávanie a vybavovanie kuriérskych služieb
- ďalšie administratívne úlohy podľa potreby (napr. kopírovanie, faxovanie)
- zodpovednosť za plynulý chod recepcie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900 EUR brutto (konečná mzda záleží od skúseností kandidáta) + ďalšie zaujímavé benefity

- práca 4 dni v týždni (fond pracovnej doby je 10 hodín- od 7:00 do 18:00 vrátane prestávky na obed)
- príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavá práca, ktorá umožňuje aktívne využívanie anglického jazyka
- preplácané nadčasy
- iPhone (aj na súkromné účely)
- celofiremné eventy a teambuldingy na oddelení
- stravné lístky v plnej hodnote hradené zamestnávateľom
- dni voľna navyše

Ak máte záujem o túto pozíciu, kliknite na tlačidlo "Apply here" a vytvorte si svoj profil.

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
- znalosť práce s PC - MS Office (Word, Excel, Power Point), Lotus Notes je výhodou
- priateľské vystupovanie
- výborné organizačné schopnosti
- zmysel pre povinnosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť
- samostatnosť, spoľahlivosť a dôslednosť

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.
Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2
815 32 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dupaľová
E-mail: poslať životopis