Pridať inzerát

Asistent back office / projektový asistent

PV SERVICE PLUS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ADMINISTRATÍVNE ČINNOSTI A RÉŽIA

napríklad: evidencia pošty, evidencie objednávok, zmlúv, noriem, služobných vozidiel, náradia, meradiel atď., vedenie štatistík a reportov, tvorba rôznych záznamov podľa potrieb firmy, celkový prehľad a starostlivosť o firemnú agendu a jej archiváciu, komplexná starostlivosť o chod kancelárie riaditeľa a administratívna podpora pre ostatné oddelenia firmy.

INTERNÁ A EXTERNÁ KOMUNIKÁCIA
napríklad: spolupráca s bezpečnostným technikom, komunikácia s poistným agentom, spolupráca pri riešení poistných udalostí, riešenie reklamácií s dodávateľmi alebo odberateľmi, komunikácia s úradmi, vybavovanie pracovných záležitostí mimo firmy na poskytnutom služobnom vozidle.

ODBORNÉ ČINNOSTI
napríklad: evidencia a vedenie skladového a odpadového hospodárstva, zodpovednosť za pokladňu, aktualizácia vnútropodnikových smerníc podľa platnej legislatívy a noriem, spolupráca na projektoch vo firme, zavádzanie a udržiavanie rôznych manažérskych systémov (napríklad kvalita, environment, bezpečnosť) atď.

TVORIVÉ ČINNOSTI A MANAŽOVANIE
napríklad: objednávanie reklamných predmetov, bannerov, návrhy reklám, návrhy firemných fotografií na kalendáre, zariaďovanie kancelárií, zasadačky, showroomu, príprava teambuildingov, vianočných večierkov, organizovanie stretnutí...

možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
- stabilná práca aj počas lockdownu,
- kvalitné odborné zaškolenie,
- prémie (po zabehnutí v pracovnom procese ),
- priateľský kolektív (ochota nadriadených komunikovať a prijímať pracovné návrhy na zlepšenie ),
- rast kvalifikácie a zároveň mzdy

PV SERVICE PLUS SK s.r.o. je slovenská pobočka dynamicky sa rozvíjajúcej českej firmy, ktorá sa zaoberá najmä výstavbou a následným servisom obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačný talent
- analytické myslenie
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

Spoločnosť, ktorá sa venuje výstavbe a servisu fotovoltaických zariadení si na Slovensku zakladá pobočku.